Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Téma: IPBOX 250s PVR pravdepodobne v2 - nejde SF team

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.04.2007
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    IPBOX 250s PVR pravdepodobne v2 - nejde SF team

    Ahoj vsem dostal jsem se do nasledujici situace :

    mam jeden ipbox 250s PVR kupovany pred cca jednim mesicem.
    Pres serial nahravam posledni aktualni v SF team Enigmy bez problemu nahraju do Boxu po restartu nabootuje a vse jede OK

    vcera me prisel novy IPBOX 250s realizuju uplne na chlup stejny postup nicmene po restartu se kousne na boot a tim to konci dal se nedostane... originalni firmware jede v pohode, originalni enigma pro IP250 jede taky v pohode nicmene enigma od sf teamu nejede... Zkousel jsem tam dat i starsi release firmware od sf teamu a take nejede

    Vcera jsem si vsiml, ze na satupdate.com pribyla nova sekce IPBOX 250s PVR V2 dnes opet zmizela nicmene tam minimalne dvanact hodin ta sekce byla... myslim si ze se jedna o novou v...

    Nemate s tim nekdo zkusenosti ? nevite v cem by mohl byt problem ?? Predem diky za kazdou radu. Nechci se spokojit s tim ze to proste nejde kdyz jsou to dva stejne typy a postup je na chlup stejny...

    Dikas vsem Bak0

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.06.2007
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Uz to nekdo poresil? Jsem na to absoultne stejne.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.11.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ja nemam 250, ale skusil by som novu AB enigmu

  4. #4
    Administrator Avatar uživatele Admin_cz
    Založen
    16.03.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    30
    Post Thanks / Like
    Downloads
    56
    Uploads
    13
    Citace Původně odeslal bak0 Zobrazit příspěvek
    Ahoj vsem dostal jsem se do nasledujici situace :

    mam jeden ipbox 250s PVR kupovany pred cca jednim mesicem.
    Pres serial nahravam posledni aktualni v SF team Enigmy bez problemu nahraju do Boxu po restartu nabootuje a vse jede OK

    vcera me prisel novy IPBOX 250s realizuju uplne na chlup stejny postup nicmene po restartu se kousne na boot a tim to konci dal se nedostane... originalni firmware jede v pohode, originalni enigma pro IP250 jede taky v pohode nicmene enigma od sf teamu nejede... Zkousel jsem tam dat i starsi release firmware od sf teamu a take nejede

    Vcera jsem si vsiml, ze na satupdate.com pribyla nova sekce IPBOX 250s PVR V2 dnes opet zmizela nicmene tam minimalne dvanact hodin ta sekce byla... myslim si ze se jedna o novou v...

    Nemate s tim nekdo zkusenosti ? nevite v cem by mohl byt problem ?? Predem diky za kazdou radu. Nechci se spokojit s tim ze to proste nejde kdyz jsou to dva stejne typy a postup je na chlup stejny...

    Dikas vsem Bak0
    Tyto 250 PVR maji nove tunery a ve starsim img neni ovladac pro tento HW

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Rat Zobrazit příspěvek
    Ja nemam 250, ale skusil by som novu AB enigmu
    Presne tak - ta funguje. Enigma vydana po 1.6.2007

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.06.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Potvrzuji. AB Enigma funguje na nové verzi IPBox 250. Instalace flash bez problémů. Doinstalace AIO přes addons ok. Jedinou chybičku jsem zaznamenal. Při nastavení newcamd a uložení zeleným tlačítkem se přístroj HALToval a vypnul. Naštěstí se ale nastavené hodnoty uložily, takže vše funguje. HDD bez problémů, nahrávání, straming atd vše ok.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.08.2006
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Radan Zobrazit příspěvek
    Potvrzuji. AB Enigma funguje na nové verzi IPBox 250. Instalace flash bez problémů. Doinstalace AIO přes addons ok. Jedinou chybičku jsem zaznamenal. Při nastavení newcamd a uložení zeleným tlačítkem se přístroj HALToval a vypnul. Naštěstí se ale nastavené hodnoty uložily, takže vše funguje. HDD bez problémů, nahrávání, straming atd vše ok.
    ano, v novej verzii IP box 250 AB enigma funguje, ale newcs v nej nechodi ani s old driverom. Po jeho nahodeni mi uz AB enigma nenabehne a je ju potrebne znova instalovat. Mohol by mi niekto poradit ako vyriesit tento problem? Dik

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal dream1 Zobrazit příspěvek
    ano, v novej verzii IP box 250 AB enigma funguje, ale newcs v nej nechodi ani s old driverom. Po jeho nahodeni mi uz AB enigma nenabehne a je ju potrebne znova instalovat. Mohol by mi niekto poradit ako vyriesit tento problem? Dik
    Old driver uz nejde v teto verzi pouzit protoze je kompilovany pod jinym gcc a ctecka opravdu v newcs nejde zkus cccam nebo gbox

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.08.2006
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS Zobrazit příspěvek
    Old driver uz nejde v teto verzi pouzit protoze je kompilovany pod jinym gcc a ctecka opravdu v newcs nejde zkus cccam nebo gbox
    dik za odpoved, ale CCcam ani gbox mi nevyhovuje, kedze mam na seba pripojenych par znamych s mgcamdom. proste klasicky sharing pod newcamd protokolom. Aktualne je ako server pouzivany IP box 200 a aj ked to chodi velmi dobre, IP box 250 som kupoval len preto, aby to chodilo este stabilnejsie, kedze ako sa pisalo ma lepsi HW. Je podla teba vobec nejaky dovod menit 200 za 250, ked box ma byt pouzivany len na tento ucel? dik
    Naposledy upravil dream1 : 16.06.2007 v 09:59

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.08.2006
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    na satupdate.net je nova AB enigma 250_210607 ..

  11. #11
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2008
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Stejny problém, pomoc

    Ahoj všem.

    Včera 19. 2. 2008 jsem si pořídil IPBOX 250S PVR. Než jsem si stihnul naladit nějaký program, řekl jsem si že si přes internet updatuju software. Vše se nainstalovalo ok, ale IPBOX od té doby nejde nahodit. Restartuje se každé 4 sekundy. Ví někdo jak se dostanu alespoň do továrního nastavení, nebo jak tuto chybu opravit prosím?

  12. #12
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal soul_asylum Zobrazit příspěvek
    Ahoj všem.

    Včera 19. 2. 2008 jsem si pořídil IPBOX 250S PVR. Než jsem si stihnul naladit nějaký program, řekl jsem si že si přes internet updatuju software. Vše se nainstalovalo ok, ale IPBOX od té doby nejde nahodit. Restartuje se každé 4 sekundy. Ví někdo jak se dostanu alespoň do továrního nastavení, nebo jak tuto chybu opravit prosím?
    Nainstaluj software přes sériový port.
    Podobný problém jsem dnes už pomáhal řešit. Přečti si příspěvek z následujícího odkazu, mohlo by Ti to pomoci.

    http://www.satforum.cz/showpost.php?p=18476&postcount=7
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. AB IPBOX 250S PVR - Novinka !
    Založil sath*ck v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 70
    Poslední příspěvek: 06.12.2008, 21:28
  2. Koupím AB IpBox 200S, nebo 250S
    Založil Marty02 v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 22.05.2007, 07:34

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •