Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Téma: DM 800 HD PVR a motor SG 2100

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0

    DM 800 HD PVR a motor SG 2100

    Zdravim všechny, snažím se zprovoznit 800DM s motorem SG2100 a stále se mi to nedaří. Mám nastaveno takto>Konfigurační mód - jednoduché, Mód-Positioner,ZD - hodnota,ZŠ - hodnota, Tone Amplitude - 900mV. Zkoušel jsem měnit Tone Amplitude na všechny hodnoty co jsou nabízeny, ale motor se stále netočí. Pokud připojím konektor do Triple Dragona, tak se bez problémů parabola začne točit. Je potřeba na DM 800 ještě někde něco nastavit, případně nějaká jiná rada?

    Jirka

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.09.2008
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Konkrétnu zemepisnú dlžku a šírku nulového bodu.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ty mám zadány, jenom je zde číselně neuvádim. Nemůže to být problém Image? Mám Gemini 5.1

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.09.2008
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ja mám ešte v expertnom nastavení nastavené all satelit 1 a 33 satelitov,potom prejdem na rozšírený usals/poziciomer/ a ten potvrdím.Ale nevidím v tom žiadny súvis .

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Nemohu nikde najít expertní nastavení?

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.02.2011
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    konfiguracia sg2100 a dm800 s img gp2 5.1 funguje bez problemov... rozsirene "expertne" nastavenie najdes v menu nastaveni tunera, nastavis sa na jednoduche a pravou sipkou zmenis na rozsirene, na konci tej rolety je motor USALS a t.a. daj na 800mV... ak nepomoze, skus ci sa vobec toci motor pri manualnom vyhladavani satelitu

    ja mam klasicky problem, nainstaloval som namiesto nejakeho stareho gp img a cccam 2.0.9 gp2 5.1 a cccam 2.2.1 pretoze som dufal, ze tym odstranim pixlovanie obrazu na hd kanaloch a teraz neviem rozchodit upc kartu... skusal som stasie img, no ziadny neponuka instalovanie cccamu priamo z boxu, tak som ich tam kopiroval cez ftp a furt nic... prosim vie mi tu niekto poradit formou "nainstaluj takyto image a takto, prepis riadok v emu x.x.x na toto a nakopiruj to tam cez hento", prosto ako pre dementa, odpovede typu "najskor si precitaj fora a nepis som taketo blbosti" prosim neposielajte, fora s touto tematikou citam treti den a nic, co by slapalo som nenasiel

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Já jsem asi slepý nebo to dělám přes jiné menu:
    Nastavení>Prohledávání stanic>Konfigurace tuneru>TunerA>

    Konfigurační mód - rozšířené
    Satelit - 08W THOR/INTELSAT
    LNB - not available
    Tone Amplitude 800mv

    Když dám toto, tak nevidím poté vůbec žádné stanice?

    Jirka

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.04.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    konfiguracny mod> JEDNODUCHE

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Tak jsem z toho opravdu jelen, někdo mi píšete konfigurační mód jednoduchý někdo rozšířený... Ale i tak se mi motor s Dreamem nechce stále otáčet. Přitom když připojim ten stejný kabel k Triple Dragonu, tak se točí bez problémů...

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.08.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ja som mal podobny problem. DM 7000 tocila bez problemov a po pripojeni DM 800 "ani tuk". takto to mam teraz nastavene ja a toci, nastav si to podla obrazku. samozrejme zemepisne suradnice nastav podla seba. tone amplitude mozes nechat na 800mV. potom budes v druhom riadku menit druzice a pri tych, ktore chces "chytat" nastavis na LNB1, cim sa "dotiahnu" potrebne nastavenia pre kazdu druzicu. vela zdaru...
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky

  11. #11
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2010
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Super díky za radu, konečně mi to točí. Jirka

  12. #12
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    skus

    Citace Původně odeslal zittrone Zobrazit příspěvek
    konfiguracia sg2100 a dm800 s img gp2 5.1 funguje bez problemov... rozsirene "expertne" nastavenie najdes v menu nastaveni tunera, nastavis sa na jednoduche a pravou sipkou zmenis na rozsirene, na konci tej rolety je motor USALS a t.a. daj na 800mV... ak nepomoze, skus ci sa vobec toci motor pri manualnom vyhladavani satelitu

    ja mam klasicky problem, nainstaloval som namiesto nejakeho stareho gp img a cccam 2.0.9 gp2 5.1 a cccam 2.2.1 pretoze som dufal, ze tym odstranim pixlovanie obrazu na hd kanaloch a teraz neviem rozchodit upc kartu... skusal som stasie img, no ziadny neponuka instalovanie cccamu priamo z boxu, tak som ich tam kopiroval cez ftp a furt nic... prosim vie mi tu niekto poradit formou "nainstaluj takyto image a takto, prepis riadok v emu x.x.x na toto a nakopiruj to tam cez hento", prosto ako pre dementa, odpovede typu "najskor si precitaj fora a nepis som taketo blbosti" prosim neposielajte, fora s touto tematikou citam treti den a nic, co by slapalo som nenasiel
    Skus prepisat subor v prilohe (cestu v dreame nvm sry to si musis najst sam) a po reboote by ti malo dovolit stiahnut cccam priamo z boxu nakolko tento subor prepisuje download servery. Pokial nieco zdielas odporucam stiahnut nejaky starsi cccam 2.0.4 alebo nieco podobne lebo novsie mi nezdielali nvm preco, vela zdaru.
    Přiložené soubory Přiložené soubory

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dreambox DM 800 HD PVR
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 79
    Poslední příspěvek: 28.04.2015, 08:22
  2. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ješt? HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 09.08.2008, 03:02
  3. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ještě HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2008, 13:15
  4. koupim dreambox 7000s a DiseqC motor sg 2100, monarch.1@worldonline.cz
    Založil monarch v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 23.01.2005, 01:18
  5. HUMAX 5400 a motor SG-2100
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 14.01.2005, 21:16

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •