Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: Ip box 250 a skylink

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2005
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Ip box 250 a skylink

    Ako sprevadzkovat SkyLink kartu na Ip Boxe 250s. Image enigma. Karta v inom prijimaci ide ked ju vlozim do Ip boxu tv programy mi nadalej bezia cez emu. Mam nainstalovene newcs a mgcam.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2005
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    tak som prisiel z prace a ked som umazal balicek keys... tak mi zacala karta Skylink fungovat. Otazka znie preco ked nainstalujem keys prestanu fungovat platene programi Nonstopkino, Filmbox a galaxia sport. osobne by som pozrel aj CT1 a 2. dakujem za nakopnutie.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ted to moc dobre nedava smysl. Pokud ti bez souboru SoftCam.Key s mgcamdem+newcs funguje SL karta (vc. Filmbox a NonstopKino, Galaxie), tak by vse melo jet i s keys. Myslim, ze primarne mgcamd pouzije emulaci a pak kartu - takze STV1, STV2 ..by mela fungovat pomoci keys a placene z karty. Nemel by v tom byt zadny problem.
    Driv jsem to resil, tak ze jsem umazal se souboru SoftCam.Key radky tykajici se SL a tim jsem ho znefukcnil.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2005
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    No je to zaujimave nainstaloval som o5 keys.. a restartovalsom asi5 krat Newcs a zacalo to fungovat. tak sa to javi ako keby nie stale pri starte cardserveru nacitalo kartu v citacke teraz ked to fnguje tak je CAID 0D70 ked nie tak je 0000 uvidim este sa na to popozeram a ked na nieco pridem dam vediet. Dakujem za pomoc

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    IP250 nemam, ale kdyz jsem ho naposledy instaloval, tak byl problem s interni cteckou a musel se instalovat old driver - jinak se karta pri newcs nacetla pouze po opetovnem nacteni a startu. Mozna je to tvuj pripad.
    Dnes vysla nova opravena basic enigma pro ipbox, tak snad Jirka najde cas a pripravi nove image, kde uz tento problem nebude.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.04.2007
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Hi, sorry for writing here in English - but these problems with newCS are well known - the workaround is after starting IPbox 250PVR - you need to remove the card from the card reader, restart the newCS and insert card back into reader - and after that it will work perfectly. Since Enigma is very stable you don't have to do that often and it's not a big issue, however it would be nice to solve it and all is in JirkaS hands
    In deed the "old driver" and Enigma version from 04/04/2007 - solves that issue, but please remember that recording is NOT fully correct - basically you will not be able to choose other soundtracks or subtitles.

    Regards
    Dracor.
    Naposledy upravil dracor : 31.05.2007 v 23:06

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2005
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Dakujem za rady uz to funguje. Podla poslednej rady staci po starte vytiahnut kartu resetnut newCS a zesunut kartu. Karta je rozpoznana vzdy a staci chvylku pockat cca 2-10 min a vsetko bezi ako ma :d.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Chyba při bootu IP BOX 200
    Založil blafikenot v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 9
    Poslední příspěvek: 06.12.2009, 17:44
  2. Pojde Skylink V Emu
    Založil milan431 v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 04.07.2007, 19:03
  3. IPBOX 250 a FTP
    Založil GSMservisUO v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 01.04.2007, 17:01
  4. pomoc s mgcamd na IP BOX 200
    Založil bossko v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 13
    Poslední příspěvek: 19.01.2007, 01:03

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •