Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 43

Téma: AB enigma + SF all in one panel

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nahrál jsem AB Enigmu do 400, ale stále nemůžu nahrávat: nahrávání selhalo, médium nedostupné. Kde může být problém? Disk mám naformátovaný ext3, kontrola OK, nepomohl ani factory reset, adresář movie existuje. Proč nechce nahrávat?

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal zahi Zobrazit příspěvek
    Nahrál jsem AB Enigmu do 400, ale stále nemůžu nahrávat: nahrávání selhalo, médium nedostupné. Kde může být problém? Disk mám naformátovaný ext3, kontrola OK, nepomohl ani factory reset, adresář movie existuje. Proč nechce nahrávat?
    Jdi na konsolu - treba pres telnet a vytvor si na hdd adr movie

    mkdir /hdd/movie

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS Zobrazit příspěvek
    Jdi na konsolu - treba pres telnet a vytvor si na hdd adr movie

    mkdir /hdd/movie
    děkuji, funguje to. co mi to teď bliká na displaji? střídá se 0000 a měnící se číslo např. 79908.
    Ještě bych se zeptal, jestli je nějaký prohlížeč obrázků pro enigmu na 400? zkoušel jsem picviewer, ale zobrazuje špatně.

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal zahi Zobrazit příspěvek
    děkuji, funguje to. co mi to teď bliká na displaji? střídá se 0000 a měnící se číslo např. 79908.
    Neviem isto ale podla mna to ukazuje odhadovany pocet minut (alebo MB ? ) ktore sa zmestia na HDD - malo by sa to zmensovat.

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal pecou Zobrazit příspěvek
    Vyzkoušel jsem novou AB enigmu a narazil na dva problémy, které se nevyskytují u orginálního DGS firmware a na něm založených firmwarech.
    - box mi nenaladí PPV kanály od Premiere, lépe řečeno je asi naladí, ale zařadí mezi rádia a tudíž nefungují.
    - používám k natáčení paraboly táhlový motor a krabičku řídící daný motor. Jednotlivé pozice se musí naladit ručně, což nepovažuji za problém. S firmware od DGS vše funguje jak má.
    S firmware založeném na enigmě se mi stává, že pokud přepínám v rámci jedné družice, tak se v některých případech aktivuje pohyb motoru. Anténa se přetočí na jinou družici, a po chvíli se vrátí nazpátek. Bohužel to má za následek, že pokud na té vedlejší družici vysílá něco na podobné frekvenci, tak se mi automaticky natáhnou programy z té družice, což je nežádoucí.
    1. V enigme ti staci ist na zakladny DIRECT - napr. SPORT PORTAL a dat zelene tlacitko - pod tym mas subkanaly (daju sa pripadne aj rucne upravit v settingu)

    2. Nemas nastaveny aj nahodou prepinac ? - lebo aspon moj V-BOX2 funguje tak ze pokial nedostane signal DISEQ 1.2 - coz je natacanie tak funguje ako DISEQ 1.0 - prepinac.
    Preto pred ladenim je lepsie po zapnuti najprv niekde natocit a az potom ....

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal BLUEANT Zobrazit příspěvek
    Neviem isto ale podla mna to ukazuje odhadovany pocet minut (alebo MB ? ) ktore sa zmestia na HDD - malo by sa to zmensovat.
    JE to jen upozarneni na to ze se nahrava( jako u dreama blika cas) a ukazuje to kolik zbyva volneho mista na hdd v MB . Pokud to tam vadi odstranim

    Jirka

    jo jeste naportoval jsem prohlizec links pro 250 a 400 ma to ale 3MB tzn var na hdd nebo si z varu adr plugin nalinkovat nekam kde je misto. Nekam to povesim asi do pluginu pro relook.

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS Zobrazit příspěvek
    JE to jen upozarneni na to ze se nahrava( jako u dreama blika cas) a ukazuje to kolik zbyva volneho mista na hdd v MB . Pokud to tam vadi odstranim

    Jirka

    jo jeste naportoval jsem prohlizec links pro 250 a 400 ma to ale 3MB tzn var na hdd nebo si z varu adr plugin nalinkovat nekam kde je misto. Nekam to povesim asi do pluginu pro relook.
    Za prohlížeč budu vděčny. Děkuji. Rád bych to využíval jako Média Center. Jak je to ještě s mp3? Zkoušel jsem nahrát i JukeBox. Udělal jsem playlist s 1 mp3 a fungovalo to. Pak jsem udělal větší playlist a už při přehrávání napíše jen počet mp3 a ukončí se. Nejde to už ani s 1 mp3. Není taky něco přímo pro relook? Moc děkuji, Enigma super!!

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.08.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal BLUEANT Zobrazit příspěvek
    1. V enigme ti staci ist na zakladny DIRECT - napr. SPORT PORTAL a dat zelene tlacitko - pod tym mas subkanaly (daju sa pripadne aj rucne upravit v settingu)

    2. Nemas nastaveny aj nahodou prepinac ? - lebo aspon moj V-BOX2 funguje tak ze pokial nedostane signal DISEQ 1.2 - coz je natacanie tak funguje ako DISEQ 1.0 - prepinac.
    Preto pred ladenim je lepsie po zapnuti najprv niekde natocit a az potom ....
    Díky
    bod 1) z neznalosti enigmy, no mohl jsem si přečíst manuál
    bod 2) tam mám vše vypnuté a nastaven mód 1.2 . DiSEqC opakování na 3 - zdá se být nejspolehlivější a nastaven Rychlý DiSEqC. Už to delší dobu samo od sebe nepřejelo.

    Nyní jen pár postřehů:
    Na pozici 72˚E - 12518V Ru Music, News One a 12526V Menu TV
    pokud naladím první frekvenci, tak mi to odmaže tu druhou, pokud naladím druhou, tak mi odmaže první. V žádném případě se mi nedaří naladit TV kanály z obou frekvencí.
    Na pozici 62˚E - 11106H - A1 Plus
    při vyhledání mi to najde kanál, ale není pojmenovaný - název je 11106H SID 0x01.
    Teprve když v seznamu zvolím tento nepojmenovaný kanál, tak se automaticky najde název k této stanici a přidá se jako další kanál A1 PLUS s příznakem nově nalezeného kanálu. Ovšem samotný kanál je funkční jen pod původním názvem 11106H SID 0x01, pod novým názvem nikoli. Tak mi tam v seznamu pak "vysí" dva kanály jeden nepojmenovaný funkční a druhý pojmenovaný a nefunkční. Smazat jeden z nich nejde, protože si ho sat stejně zase automaticky přidá. Je to sice jen detail, protože si do přehledu můžu přidat jen ten funkční a tam si ho přejmenovat, ale i tak se tu o tom zmiňuji.

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    jo jeste naportoval jsem prohlizec links pro 250 a 400 ma to ale 3MB tzn var na hdd nebo si z varu adr plugin nalinkovat nekam kde je misto. Nekam to povesim asi do pluginu pro relook.
    Jak to vypadá s prohlížečem? Zatím ho v pluginech nevidím
    Dík

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal zahi Zobrazit příspěvek
    Jak to vypadá s prohlížečem? Zatím ho v pluginech nevidím
    Dík
    je to tam, tusim IPbox-plugins nebo addnos. Musis mit naistaloavny addons addon_version_powerpc_rel2 - najdes na uploadu IPboxu (nove AIO - nove linky) http:// satupdate. net

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal vld75 Zobrazit příspěvek
    je to tam, tusim IPbox-plugins nebo addnos. Musis mit naistaloavny addons addon_version_powerpc_rel2 - najdes na uploadu IPboxu (nove AIO - nove linky) http:// satupdate. net
    AIO jsem nahrál nové. Přibylo ABIPBOX_addons, ABIPBOX_locales, ABIPBOX_settings, ale nikde jsem to nenašel. Update jsem vždy provedl. Můžeš mi zjistit kde to přesně najdu? Našel jsem webbrowser. Ten bych taky rád využíval Nainstaloval jsem ho, ale nikde ho nevidím. Co s tím?
    Koukám, že když ho chci znovu nainstalovat, tak je u něj žlutý puntík (upgrade). Co to znamená?
    Děkuji za odpovědi.
    Naposledy upravil zahi : 14.06.2007 v 22:06

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    zatim jse ho nezkousel, protoze mam adresar var ve flash - volne (pouzitelne) misto 2,2 Mb a prohlizec ma pred naistalovani tusim 1,8Mb. Pokud mas nastaveno misto pro addons na HDD, tak by to melo jit. Nic vic k tomu zatim nemam.

  13. #28
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2006
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    webbrowser jsem rozchodil po přesunutí varu na hdd. ještě bych potřeboval mp3 a ty jpg. vi nekdo o nejakém to prohlížeči?

  14. #29
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    jpg pokud vim, tak nejdou, ale uz jsem to dlouho nezkousel.
    Mp3 pouzivam Jukebox (chova se mi taky trochu divne - obcas po nacteni playlistu nezacne hrat). Na prehravani nepotrebujes zadny plugin. Takze proste zvolim z Menu - Soubory - cervenym prejdu do Root a adresare kde mam mp3 , kliknu na mp3 a vse funguje i bez jukeboxu (neni potreba ani playlist). Ovladani je obdobne jako i prehravani filmu

  15. #30
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.08.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Zjistil jsem že nefunguje zapnutí samotného pravého zvukového kanálu. Funkční je stereo a levý kanál. Zapnutí pravého kanálu je stejné jako stereo.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Hi all, (help for compile enigma image)
    Založil ngc1927 v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 08.05.2007, 13:03
  2. Manual install AB IPBox 400 SF enigma
    Založil bob v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.12.2006, 11:24
  3. The latest Beta version av SF-team Enigma for Relook400
    Založil kokar v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 11.08.2006, 13:05
  4. @ the softcamdevelopers: Update To The new CaPMT interface
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2006, 08:45
  5. [DM7000] Radegast und Enigma problem
    Založil view v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 28.08.2005, 19:02

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •