Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 31 až 43 z 43

Téma: karta W****

  1. #31
    Bibos
    Host

    Postup pro aktiv. karty :-))

    Tak to všechno sleduji a nevím co si mám myslet! Ten kdo píše, že pomůže vložit kartu a přeladit kanály, tak jsem ještě nepostřehl nikoho komu to pomohlo. Když jsem to dělal při logování, tak v půběhu hledání kanálů, nepřišla žádná instr.! Komunikace probíhá při Tvrdém zapnutí přijímače (projdou vždy instr ve stejném sledu) Při logování v zapnutém stavu chodí standart. dotazy na kartu. včetně 00 52. Mám dojem, že k třídění klíče má vždy vliv jen počáteční odpověď karty! Nejsem žádný guru. Včera jsem dostal do ruky kartu nově zareg. a koupenou. Když jsem ji přečet, tak tam bylo už 20 zápisů a klíče již 89 byly aktivní. To samé před 14 dny. Myslím že začaly rozdávat již použité vrácené karty a nechtějí pouště nové ještě neakt. 89 (asi se bojí odchycení inst. pro aktiv. Takže to asi tak složité nebude! Jen přijít kudy na to.

    PS: Nezkoušel někdo oblbnout komunikaci připojením dvou parael. připojených karet? popř. u BS karty PICKOU imitovat ser. č.? Je to jen nápad tak mě neukamenujte!

  2. #32
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.10.2002
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak já nevím. Objevili se inzeráty na zprovoznění U.. za 2.000,- Udajně jde o program v PICu. Dotyčný chce znát pouze číslo karty a zašle Vám naprogr. PIC, který použijete místo blockeru. Včera jsem načetl novou kartu a byl tam jediný zápis s ID88 samozřejmě jede bez problémů.

  3. #33
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55

    Thumbs down

    Je to podvod.


    Originally posted by kalux
    Tak já nevím. Objevili se inzeráty na zprovoznění U.. za 2.000,- Udajně jde o program v PICu. Dotyčný chce znát pouze číslo karty a zašle Vám naprogr. PIC, který použijete místo blockeru. Včera jsem načetl novou kartu a byl tam jediný zápis s ID88 samozřejmě jede bez problémů.

  4. #34
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.10.2002
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    tady je e-mail na dot. : upc-aktivace@seznam.cz

  5. #35
    Bibos
    Host

    Zázračný bloker

    Ten bloker je podvod! Neni důvod proč čekat desítky minut na nějakou aktivaci! Když přepíšeš klíč, tak je to otázka sekund. Nedokáži si představit co by ten bloker měl počítat tak dlouho! Instrukce pro něj stejně nepřijde! Psal jsem, že TEORETICKY by to šlo paraelně s již živou kartou, ale ještě jsem to nezkoušel.
    REE: Kalux --- To ID 88 které uvádíš je ID operátora a né označení klíče!!! Pokud chceš testovat druh klíče, tak použij instrukci pro ověření kl. nebo prográmek KARTA_WI.exe který Ti ji otestuje, ale v žádném případě to nemá naprosto nic společného s ID nebo zápisy na kartě!!!

    PS: Nemáte někdo softík, který umí poslat instrukci z dávky (nachystaného souboru) a hned zpětně otestovat klíč ?? Protože karta i když akceptuje instrukci, tak odpoví vždy stejně, ale k přepsání klíčů nedojde.

  6. #36
    panda6
    Host

    Question teorie blockeru

    Mam za to ,ze blocker pracuje tak ,ze sleduje sady klicu pro "bile" skupiny a po zachycení sady po skupinu ktera nema rozliseni posledniho bajtu serial number prizpusobi instrukci vlozene karte pote se pokousi klice zapisovat.Podle mne je ten dlouhy cas nutny k nalezeni spravne signatury pro zapis spravneho klice,jeste jednou pripominam ze v kazde skupine 256 lidi je nekdo majitelem oficialni karty a proto je nutne zasilat platne klice a instrukce 48 ** 00 52 vyzaduje pouze 4 bajty serial problem je vsak ve spravne signature,ktera je podle mne blockerem napadana tzv.utokem hrubou silou.tj zkousenim vsech moznosti.Signatura je pro kazdou kartu jina!!!
    Od teto teorie je mozno odvodit mnoho ruznych variant napadeni komunikace CAM - CARD.

  7. #37
    panda6
    Host

    Lightbulb nefunkcni blocker z inzeratu "reseni key89"

    Jeden kousek z toho inzeratu za 2000,- tu mam k tem 2000,- si pripoctete dobirku 100,- a pak zjistite ze vam prijde PIC16F628 s nefunkcnim softwarem,software tam samozrejme je ,ale vypada asi takto 3FFF 3FFF 3FFF 3FFF a tak dale a to az nekam k adrese 003F8 dale pak same FFFF FFFF a to az do konce takze byla pouzita FUSE CP,umi ji nekdo obejit pro naslednou analyzu software?
    Mam to pusteny uz druhej den a porad zkontrolujte vasi SMARD CARD a dal nic,zkousel jsem STAND BY i POWER ON,ale porad stejna obrazovka.Bacha na inzeraty???!!!

  8. #38
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Měli ten podvod dobře vymyšlený,lituju těch kdo naletěli, já málem taky.

    pro Bibos
    Zkus WINEXP. třeba verzi 4,6 nebo 5 je to např. na http://conax.host.sk/ tam si napišeš jednoduchý script a ten se celý pošle do karty, vidíš i odpověď. Kdyš si zjistíš sygn. např v Crypto pro zápis INS které to vyžadují je to vcelku dobrý soft.

  9. #39
    Bibos
    Host

    WINEXP 5

    POKOUŠÍM SE ROZCHODIT TEN SOFTÍK a mám problém.

    Pro používání scyptu musím mít podporu, když to nainstaluji podle návodu, stejně to nechodí a hlásí při startu totéž!
    JirkaS máš nějakou radu ? Ještě se pokusím stáhnout jinou ver.

    Předem Dík

  10. #40
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    A co ti to hlásí při startu? pokud to chce nejaký soubor *.ocx musíš nho doplnit je to třeba na http://www.zackyfiles.net/ v sekci NOVEDATES až úplně dole. Jinak je to ma MS stránce.

  11. #41
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    pro JirkaS

    Nemáš nějakej scriptík pro tento účel ať se nemusím zalamavat? Nechci dělat to co už je uděláno!

    Předem dík

  12. #42
    wsc
    Host

    Slovak link

    Hi ! I have white slovak link card bios version 02.....anybody help me to get a new baza.ins for slovak link card ? thnks!

  13. #43
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.04.2004
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    baza

    Ti mas tu bazu...
    Přiložené soubory Přiložené soubory

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Koupím funkční U*C kartu.
    Založil Milos v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 26.08.2004, 22:25
  2. karta martin
    Založil xaser v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2004, 14:28
  3. slov link cf karta
    Založil peter05 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 17
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 04:57
  4. Satelitní internet na Dreamboxu 7000S
    Založil kokotek v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 19.04.2004, 08:03

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •