Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 43

Téma: karta W****

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.08.2002
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Lightbulb pro Maku

    Originally posted by maku
    Vlado Fogo ma pravdu, dat free navod na oziveni a cely postup je sebevrazda.

    PS: Nekdo uz pred par mesici se chvalil jak je informovany a my nevime nic atd.atd. Ono ten clovek co to psal vi o kom pisu,ze p.N***** nebo S******. Tak at vam poradi onen clovek!!!
    Já žádnej návod po nikom nechci!!!!

    Nezajímá mě,jak se to dá udělat a co je k tomu zapotřebí....

    No nic,asi se nehneme z mista....

    Jak vidím,tak tady každej hraje na svém hřišti....:-)))))

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.08.2002
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Wink Re: pro Vlada

    Originally posted by Vlado Fogo
    co to na mna skusas !!!

    toto si napisal v 1 prispevku :


    karta W****
    Prosím o radu,lze neco udelat s kartou W****,ktera jela bez blockeru a byla zablokovana????

    Diky predem za radu....
    Nic na tebe nezkousim......

    ale preju hezkej den...:-)))))

    Dominik

  3. #18
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Ksilt
    Založen
    14.03.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    @Dominik

    clovece nestacim se divit, objevis se tu zcista jasna chces aby ti nekdo poradil s problemem ktery ted ma velka vetsina z nas a rozcilujes se kdyz se ti pozadovane inormace okamzite nedostane
    ve finale kdyz ti odpovi ten nejpovolanejsi v tomhle oboru tak malem skaces tri metry vysoko kdyz zjistis ze reseni jen tak nebude !
    uvedomujes si ze te tu skoro vubec nikdo nezna ? pamatuj taky ze na forech jako je toto to nefunguje tak, ze kazdy na svem pisecku, ale kazdy se svou troskou do mlyna a nemusis byt zrovna odbornik! trpelivost priteli a pak se budes radovat ...
    _ksilt

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    16.03.2002
    Bydliště
    czech
    Příspěvky
    33
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Je to pro satelitního fandu velmi zajímavé čtení. Srovnáním obou satelitních for lze lehce zjistit následující :
    1. po posledním útoku UPC se vyrojilo strašně moc nových tváří na obou forech, přičemž většina těch nových by honem brala výsledky práce jiných.
    2. Na rozdíl od **** fora je na tomto foru děsivě málo lidí a potažmo i příspěvků, které chtějí něco řešit.
    3. Aby se předešlo různým guest a nejapným/slušně řečeno/ příspěvkům, **** dalo nejdříve hlasovat a nato dočasně uzavřelo forum.
    4. Co na to moderátor tohoto fora, anebo vzhledem k málo příspěvkům je tady názor, že se členové mají tím balastem prokousávat dál?
    honza

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.08.2002
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Question pro:Ksilt

    Originally posted by Ksilt
    clovece nestacim se divit, objevis se tu zcista jasna chces aby ti nekdo poradil s problemem ktery ted ma velka vetsina z nas a rozcilujes se kdyz se ti pozadovane inormace okamzite nedostane
    ve finale kdyz ti odpovi ten nejpovolanejsi v tomhle oboru tak malem skaces tri metry vysoko kdyz zjistis ze reseni jen tak nebude !
    uvedomujes si ze te tu skoro vubec nikdo nezna ? pamatuj taky ze na forech jako je toto to nefunguje tak, ze kazdy na svem pisecku, ale kazdy se svou troskou do mlyna a nemusis byt zrovna odbornik! trpelivost priteli a pak se budes radovat ...
    Ja te taky neznam a vubec mi to nevadi....:-))))

    Na nikoho se nerozciluju,tak to neprevracej....

    Uznavam praci tech sikovnych,co tomu rozumí,je videt,ze me neznas...:-)))

    Fandím satelitnímu příjmu,a rád bych se něčemu naučil....

    Třeba je tady takových lidí jako já více....

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nevím proč by Dominik neměl dostat normální odpověď. Pokud se někomu nezdá toto forum nemusí sem lézt a prokousávat se balastem. Většina asi nemá na to aby se zabývala logováním, ale hlavně tím co z toho logu dostanu. Jenže zatím ani tak moudré a nejchytřejší hlavy jako VF a Ma** ví stejné ,slušně nic, jako Dominik nebo já , takže jsme na tom prozatím všichni stějně a asi ještě nejakou dobu budeme.
    Mimo toto povídání, Zkusil jsem pár karet (cca 8 ) strčit do přijímače bez logeru a mimo 2 se to povedlo. Na těch co nešly k žádným změnám nedošlo, alespoň u mě.
    Pro Dominika klidně piš a ptej se na co chceš, na tomto foru tě nikdo neomezuje a ani nebude.

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.08.2002
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Smile

    Originally posted by JirkaS
    Nevím proč by Dominik neměl dostat normální odpověď. Pokud se někomu nezdá toto forum nemusí sem lézt a prokousávat se balastem. Většina asi nemá na to aby se zabývala logováním, ale hlavně tím co z toho logu dostanu. Jenže zatím ani tak moudré a nejchytřejší hlavy jako VF a Ma** ví stejné ,slušně nic, jako Dominik nebo já , takže jsme na tom prozatím všichni stějně a asi ještě nejakou dobu budeme.
    Mimo toto povídání, Zkusil jsem pár karet (cca 8 ) strčit do přijímače bez logeru a mimo 2 se to povedlo. Na těch co nešly k žádným změnám nedošlo, alespoň u mě.
    Pro Dominika klidně piš a ptej se na co chceš, na tomto foru tě nikdo neomezuje a ani nebude.
    hm...to je fajn,že tady nejsem sám,kdo je začátečník a rád se něčemu naučí...:-))

    Díky za porozumění a za vysvětlení....

    Dominik :-)))

  8. #23
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    Originally posted by maku
    Vlado Fogo ma pravdu, dat free navod na oziveni a cely postup je sebevrazda.

    PS: Nekdo uz pred par mesici se chvalil jak je informovany a my nevime nic atd.atd. Ono ten clovek co to psal vi o kom pisu,ze **************. Tak at vam poradi onen clovek!!!
    Clovek se nestaci divit, ted bych vam mel davat nejake informace ??!!??? Vzdyt jste jednicky z oboru alespon tak si nechavate rikat na jinych forech a kdyz prijde nejaky "orjesok" tak jste v p..... jako bata z drevakama.

    Informace for ALL:

    Dle dostupny informaci od polske hackerske skupiny zatim neexistuje zadny program ci funkcni zpusob na zmenu klicu a zrejne jeste dlouho nebude. Polaci ted delaji na jinych vecech nez je CW a v cechach nebo na slovensku neni nikdo kdo by na neco prisel ........

    Pokud narazite na inzeraty jako prodam sw pro zmenu klicu za 50.000 PLZ tak si za to kupte radsi neco jineho nebo ty penize hodte radsi do kanalu

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.08.2002
    Bydliště
    ja LIVe vsude, kde to sipe :D
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Angry :D

    I'm sooooory,
    ja se take nestacim divit
    Mohu se optat? Uz vam nekomu funguje?
    Vykaslete se na fora tohoto typu! Jsou jina, pod heslem a prinosnejsi Ovsem neumysli EN, tak mas smulu :-(
    Tim chci rict, jsem LAMER (lama?) a tim padem take koukam sem, jinak bych ani neprispel radku
    Tak dobrou a obcas kouknete na (je to mozna reklama ....) http://gsmcz.d2.cz/ (puv. http://gsmcz.host.sk/ :-)
    Dobrou noc G.S.M.

  10. #25
    JiP
    Host
    Co se týká článku o reaktivaci UPC karty, tak je to naprostá hovadina. Takže děláš pouze "klamavou" reklamu.

  11. #26
    GSM
    Host

    RE: reaktivace karty

    Reaktivace U*C karty je mozna:
    1. vypnout prijimac (vytahnout ze zdi - zasuvky)
    2. vlozit "funkcni" kartu do prijimace
    3. zapnout pristroj
    4. nechat nabehnout
    5. vymenit kartu za nefunkcni (rychle)
    6. hotovo

    Takze?

    Verite ze to funguje? FUNGUJE

    P.S.: je dobre nejprve z te BS karty vymazat vsechny zaznamy a pak po aktivaci je tam nahrat ....

  12. #27
    kolja
    Host

    Cool re

    - pro mé abonenty - (wiz...a), můžete zaslat kartičku bud na dobírku, nebo pref. osobní jednání je zatím na co koukat

  13. #28
    bore
    Host

    gs

    gs

  14. #29
    Unregistred
    Host
    Zdravim vas fsetkych,
    chcem vam nieco napisat... Ja osobne sa pohybujem v inych forach (mobily) a je pravda, ze nejakeho otravneho novacika sa tazko pribera do kolektivu... Preto vas odbornikov chapem, ze vas to rozculuje (v nepriaznivej dobe) a drzim vam palce pri rieseni problemov... A ten novacik je na tom nejako tak, ze on mozno ani nevie o co ide, ci sa to da - neda... Proste je bez svojich stanic alebo jeho znami a on tvrdil, ze to spravi... Mozno vam chce "ukradnut" napad... :-) To je jedno, kto vie ten vie... A co viete to vam nikto neukradne... Ja osobne som do tohto fora nahliadol len preto, ze som si kupil HUMAX CR FOX a chcel som nieco o sat prijime vediet... V podstate mi stacilo to co som precital ale kto viem mozno vam zacnem fusovat do remesla a nieco s tym skusim robit... Zatial pozeram len CZ link, idem kupit SK link a ked boh da mozno budem mat aj UPC... Zatial viem iba opravovat mobily...

    Dusan
    PS: Inac bol som tu zaregistrovany ako cabala a neviem nejde mi to prihlasit, takze ak mi chce niekto nadat tak na dcerik@szm.sk - prijimam aj nepozitivnu kritiku

  15. #30
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    U** preslo ze stupne zabezpeceni 3 na stupen 4 - Zde uz neni zadna sance. Behem pristiho roku maji prejit az na stupen zabezpeceni 7.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Koupím funkční U*C kartu.
    Založil Milos v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 26.08.2004, 22:25
  2. karta martin
    Založil xaser v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2004, 14:28
  3. slov link cf karta
    Založil peter05 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 17
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 04:57
  4. Satelitní internet na Dreamboxu 7000S
    Založil kokotek v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 19.04.2004, 08:03

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •