Výsledky hlasování: DVB karta + Multifocus nebo natáčení?

Hlasující
2. Nemůžete hlasovat
  • Multifocus

    2 100.00%
  • Natáčení

    0 0%
  • Ani jedno

    0 0%
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: DVB+Multifocus - zaměření paraboly

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.11.2002
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Question DVB+Multifocus - zaměření paraboly

    Pořídil jsem si PC kartu SkyStar1, parabolu 120 cm, 3xLNB California 0.5dB a diseqc přepínač. Problém je v tom, že nemůžu nic chytit. Mustifocus mam nstaveny na Astru, Hotbird a Sirius, ale nejde mi chytit naprosto nic. Nevim, kde by mohla byt chyba. Měřil jsem i kabely, jestli nejsou zkratovány, nebo nevodí, ale vypadají v pořádku. Už dva dni zkouším "lovit" po obloze, ale nějak se mi nedaří. Už jsem zkusil kartu připojit i přímo do každého LNB, abych vyloučil možnost, že je vadný přepínač, nebo některý LNB, ale pořád žádný signál nechytím. Nemám žádný software, kterým bych otestoval funkčnost PC karty. Originální Technotrend SW se tváří, že je všechno v pořádku, ale signál není žádný. Může mi někdo prosím, poradit, případně pomoci změřit signál a nasměrovat parabolu? Sám už si s tím nevím rady. Potřeboval bych vyloučit možné vadné prvky v řetězci...

    Můžete mi někdo poradit, nebo pomoci se zaměřením? Díky!

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zkusil jsi to na normální příjímač dig. nebo analog.? Já jsem koupil novou DVB kartu od FS a taky byla vadná. Po výměně OK.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.11.2002
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To prave vyzkouset nemuzu, protoze nic takoveho nemam. Uz jsem i uvazoval, ze si kvuli tomu nejaky koupim, ale prijde mi to prece jenom prilis zoufaly...

    Jeste to parkrat zkusim protocit po obloze, a kdyz nic nechytim, asi bude spatna ta karta, fakt nevim...

    Diky.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak si od někoho půjč analog sat. s tím to nastavíš nejsnadněji. Důležitá je elevace, tam je rozhas velmi malý. Mimochodem analog stoji - použitý cca 1000- 1500.- Kč.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •