Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Téma: Uzivatelsky script po startu boxu

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0

    Uzivatelsky script po startu boxu

    Ahoj,
    nejak se mi nedari s automatickym startem openvpn.
    1.Ted jsem preinstaloval Ab enigmu y 2.10. na IP250 - navolil jsem v AIO aktivoval ALL - restartoval enigmu - vse bezelo OK. Po restartu (bootu) , ale nabehl jen emulator a ne openvpn. Var je presunuty na HDD, ale to asi nema vliv.
    2.Pokousel jsem se pustit script po startu boxu. Udelal jsem adresare:
    var/etc/rcS.d , kde jsem dal symlink na var/etc/init.d S15openvpn a v ve var/etc/init.d je funkcni script, ale nejde. Vubec tomu nerozumim, jen jsem to obkoukal. Doopravdy by se hodila moznost poustet vlastni scripty - kdo vi, poradte pls.
    3.Nakonec mam malickost a to je v AIO moznost Download - editoval jsem Keyupdate.xml
    <url name="keysupdate" urlname="http://dvbfiles.com/SoftCam.Key" /> a SoftCam nestahne. Neni to az takovy problem, protoze se to da resit jinak.
    Dik za kazdy posun

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.04.2007
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    V tejto chvili viem odpovedat na bod 3 :
    Na to aby fungoval update z AIO panela, potrebujes nainstalovat plugin keys-xxx cez ipk. Ten tam ale nainstaluje toho zbytocne vela. Staci keyupdate.sh do /var/sbin (v prilohe) + spravny keyupdate.xml vo /var/tuxbox/config.

    P.S Problem 1 a 2 ma caka na buduci tyzden, takze som zvedavy, co vymyslis.
    Přiložené soubory Přiložené soubory
    Naposledy upravil slavo : 20.10.2007 v 00:11

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    diky funguje - bod 3 OK .
    S tim vymyslenim to bude zajimave. Ja jsem zkousel treba i pouzit script na Sambu abych ho oblafnul a ruzne varianty ve var/etc s adresari init.d a rcS.d , protoze jsem to videl takto vytvorene po instalaci ppp4xx pluginu.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal vld75 Zobrazit příspěvek
    Ahoj,
    nejak se mi nedari s automatickym startem openvpn.
    1.Ted jsem preinstaloval Ab enigmu y 2.10. na IP250 - navolil jsem v AIO aktivoval ALL - restartoval enigmu - vse bezelo OK...
    3.Nakonec mam malickost a to je v AIO moznost Download - editoval jsem Keyupdate.xml
    <url name="keysupdate" urlname="http://dvbfiles.com/SoftCam.Key" /> a SoftCam nestahne. Neni to az takovy problem, protoze se to da resit jinak.
    Dik za kazdy posun
    Ale stáhne a funguje,

    <url name="DVBfiles" urlname="http://dvbfiles.com/SoftCam.Key" />

    takhle jsem dopsal řádek do "keyupdate.xml" na místo Byksat, který už nejde.
    Vada na kráse toho SoftCamu je v tom, že je pro DVB a nemá proto shodnou syntaxi pro Mgcam, Evocam, CCcam...
    Hlavní klíče ale jdou. Je to proto slušná záloha, kdyby nešly Anonymous1 a 2
    bob

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.05.2005
    Příspěvky
    71
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    To openvpn nejde pri starte ani v jednom img ABenigma. Kedisi fungoval aspon init vo /var/etc, ale ani to teraz nefunguje.....
    Zako
    --------------------------------------------
    DM 500S ALPS - Pli,Gemini,SF, Mgcamd,Newcs
    IpBox200/250 - SF/Fanacy
    SS2- AltDvb,S2emu,WinCsc,
    SG-2100

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob Zobrazit příspěvek
    Ale stáhne a funguje,

    <url name="DVBfiles" urlname="http://dvbfiles.com/SoftCam.Key" />

    takhle jsem dopsal řádek do "keyupdate.xml" na místo Byksat, který už nejde.
    Vada na kráse toho SoftCamu je v tom, že je pro DVB a nemá proto shodnou syntaxi pro Mgcam, Evocam, CCcam...
    Hlavní klíče ale jdou. Je to proto slušná záloha, kdyby nešly Anonymous1 a 2
    jj, ale po naflesovani ABenigmi uz neni v Downloadu nabidka na Anonymous1 atd. jak driv a to jsem zkousel Factory restrat a jine moznosti. Ted je tam XXX a pokud jsem upravil soubor keyupdate.xml tak nestahoval . Tohle neni az takovy problem, protoze pluginu na stahovani je celkem dost.
    Spis pousteni scriptu at uz po starte nebo uzivatelky. Driv snad byla nejaka moznost v AIO - ale uz presne nevim jak to bylo. Tenkrat jsem nepotreboval napr. poustet vic emulatoru s napr. s nejakym paramentrem a openvpn.
    Ted jsem nasel po doistalovani Sysinfo, ze tam jde nabidka Command a pusteni napr. scriptu, ale to zbytecne zabira misto a neni reseni pri startu.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.04.2007
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To VLD75 a BOB :
    Je mi jasne, ze problem s OpenVPN je ovela dolezitejsi, ale predsa poznamka k update keys : sucastou AB Enigmy nie su scripty na update keys z AIO panela a takisto keyupdate.xml obsahuje len XXX. Scripty sa nainstaluju az po instalacii "keys" pluginu z ipk/addons (tiez odkazy na Anonymous1 ...) Okrem toho ten plugin nainstaluje zbytocne vela keys pre rozne emulatory a scripty na konverziu keys pre rozne EMU (potom funguje Convert z AIO panela). Preto som z toho balicka vybral len script pre stiahnutie klucov podla keyupdate.xml (v prilohe vyššie).

    OpenVPN - toto je velmi neprijemne. Jirka, prosime, pomoz.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal slavo Zobrazit příspěvek
    To VLD75 a BOB :
    Je mi jasne, ze problem s OpenVPN je ovela dolezitejsi, ale predsa poznamka k update keys : sucastou AB Enigmy nie su scripty na update keys z AIO panela a takisto keyupdate.xml obsahuje len XXX. Scripty sa nainstaluju az po instalacii "keys" pluginu z ipk/addons (tiez odkazy na Anonymous1 ...) Okrem toho ten plugin nainstaluje zbytocne vela keys pre rozne emulatory a scripty na konverziu keys pre rozne EMU (potom funguje Convert z AIO panela). Preto som z toho balicka vybral len script pre stiahnutie klucov podla keyupdate.xml (v prilohe vyššie).

    OpenVPN - toto je velmi neprijemne. Jirka, prosime, pomoz.
    jo kouknu na to asi jak jsem predelaval kernely jsem tam nedal natvrdo tun/tap do kernelu. opravim to
    K tem klicum asi to predelame tak ze tam bude jen Softcam. Key a ostatni klice se budou stahovat nebo konvertovat. Je to stejne neudrzitelne updatovat vsechny klice pro vsechny emu a nehlede k tomu ze to zabira dost mista ve var co vy na to ?

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    urcite bude to bude lepsi -
    Pokud to pujde tak i pousteni vlastnich sriptu po startu, pls. Napr. abych mohl si sam pustit CCcam s parametrem -s

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.04.2007
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS Zobrazit příspěvek
    jo kouknu na to asi jak jsem predelaval kernely jsem tam nedal natvrdo tun/tap do kernelu. opravim to
    K tem klicum asi to predelame tak ze tam bude jen Softcam. Key a ostatni klice se budou stahovat nebo konvertovat. Je to stejne neudrzitelne updatovat vsechny klice pro vsechny emu a nehlede k tomu ze to zabira dost mista ve var co vy na to ?
    Diky za odpoved.
    Kluce : ja samozrejme suhlasim. Miesto vo var bol hlavny dovod, preco som to pisal. Podla mna tam nemusis davat nic (ani softcam), dolezite su tie scripty pre download a konverziu. Tie su male, take nech si kazdy stiahne (prip. skonvertuje) to , co potrebuje.
    OpenVPN : diky, neviem, ako by som ta poziadal, aby si to spravil co najrychlejsie.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •