Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 587

Téma: likra settings

Hybrid View

  1. #1
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1

    Tak teraz si ma fakt rozrehotal.

    Pupuuuus ale ty si so mnou nemohol skoncit kedze ja som ta poslal za kratku dobu do prdele pre tvoje neustale somractvo a dennodenne emailove otravovanie s kdeakou 3.14covinou, co by si dokazal spravit z DO v ruke a na gauci kdeaky dement. Ja som ti nezachranoval iba "nějaký ten DM", ja som ti zachranil nejeden krat tvoju rit !
    Ani raz som ta neurazil ale prave opacne, trpezlivo som ta nechal vyplakat "na pleci", ako su vsetci na teba zly a ako ti vsetci len ublizuju. Ale aj moja trpezlivost a dobrota ma svoje hranice. Mozes si teraz po case vymyslat obhajobu aku len chces kedze viem, ze ty zato vlastne nemozes.

    A co sa tyka Likrovho settingsu, ano ja som bol ten ktory ti jasne a nazorne ukazal, ze preco nie je pre teba a toho tvojho nemcura vhodny a ake ma chyby. Ja som bol ten co ti ukazal, ze kde si stiahnes ine a ako si ich mozes sam upravit.

    Samotne settingsi som daval sem na ziadost inych ludi, ako si aj ty a kedze samotny Likra ich uz vam sem prestal davat.
    Ich aktualnost bola vzdy +- "overena" ci jasnaa.
    Neraz som ta upozrnoval, ze nemas verit k...tinam co sa ti snazi kdekto navesat na nos a tieto tvoje dristy su toho jasna ukazka.

    Ked sa nemylim tak Likrov posledny oficialny settings co sa objavil na nete (konkretne on sam ho uverejnil na sat-universe) je z 14.9.2023, cize MESIAC stary a je to konkretne tento:

    ENIGMA 2- 3satlikra IPTV@likra14.9.23

    new on 23E Nova sport 3,4 HD
    only 3 sat 23e,19e,13e
    + IPTV
    likra
    Ked sa nan pozries tak si stale myslis a budes tu nadalej tarat, ze Likra uz daaaaavno skoncil a nevydava nic ? Zopakujem, ludia neverte vsetkym k...tinam co sa vam snazia zavesit na nos.

    A tymto by som toto divadlo ukoncil.

    Dakujem vsetkym za pozornost a za ich zbytocne premrhany cas.

    Warder
    Naposledy upravil Warder : 16.10.2023 v 09:41 Důvod: oprava

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    No nezlob se na mně ale více ses už nemohl ztrapnit a snažit se vybruslit z té tvé nadřazené ubohosti.
    Vidím že máš krátkou paměť protože do prdele jsem tě poslal já a poté co má zdrženlivost přesáhla své meze díky tvému urážení což jsem ti také následně napsal a definitivně s tebou dalí konverzaci ukončil, moc dobře si na to pamatuju , jelikož mám rovněž nějakou hrdost.
    Tímto jsem ti snad dal jednoznačně najevo že jsem s tebou skončil a také jsem se více už na tebe co vím už neobrátil a zanevřel na jakoukoliv pomoc od tebe.Přiznám se že jsem za života nepoznal takového hulváta s neochvějnou nadřazenosti a aroganci v jednom.
    Já totiž na rozdíl od tebe hodnotím chování člověka rovněž i z té lidské stránky která je ti ovšem bohužel cizí .Aby jsi mě stále /kádroval/ zesměňoval ,a urážel a napadal a chápu že se tu snažíš zanechat u ostatních členů fora dobrý dojem a vše otočit ve svůj prospěch a dělat tu ze sebe supermana a hrát si tu na admina ,nakonec jsi mi to dokázal i konfliktem s tuším některý moderem čri adminem z paraboly.cz kterého jsi zatracoval a mě přesvědčoval jaký je to pitomec a ty naopak chytrý ,to už mi časem pomalu začalo docházet jaký jsi k...t .¨Víš mněl by jsis uvědomit že byt něco znáš a víš což na rozdíl od tebe uznávám není vše, nejsi zaprvé jediný a jsou tu ještě lidské faktory ohleduplnost a serioznost jednání které má u mně bohužel rovněž prioritu ,jinými slovy prostě nemám zájem s takovým bezcharakterním a arogantním člověkem dále jednat ,byť se mě v prvopočátku zdálo byt vše v pořádku ale narůstajícím časem se tvé nevraživé chování stupňovalo a to byla pro mě konečná.
    Natěstí jsem pak objevil jiné daleko znalejší než jseš ty ale s důstojným a vstřícným chováním do kterých máš hooodně daleko.
    Takže by jses mněl zamyslet nad sebou samým než tu zase budeš prudit a psát ty tvé smýšlené nepodložené bláboly a nepravdy jen proto aby jsis tady zachránil kůži a dost pošramocené renomé.
    Ano tady na foru se ukazuješ sice na oko jako ten vlídný ,ochotný ale pod pokličkou jse pravý opak.
    Můžeš si tu nakonec psát co chceš a vylévat si vztek na mně z plného hrdla,neumím být falešný a arogantní jako ty,nakonec úsudek at si tu udělá každý sám a pozná tě trochu i z té stinné stránky a nejen z oblasti sat techniky,ve smyslu a známého pořekadla že za pravdu se každý zlobí.

  3. #3
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    Tak to este raz zopakujem.
    Buzii ako si ty mohol poslat niekam mna, ked ja som ty nikdy nenapisal ako prvy ? To TY si ma denne otravoval s 3.14covinami a ja som len reagoval na tie tvoje 3.14coviny co ma rychlo prestalo bavit a razne som to utal hned po par dnoch.

    Takze ozaj na zaver - Poprosim minutu ticha za tvoj chybajuci mozog.

    THE END
    Naposledy upravil Warder : 05.11.2023 v 10:15 Důvod: oprava

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    No nevím komu chybí mozek ,ale s ohledem na svůj věk si na to velmi dobře vzpomíním nebuj, tu není a nebyla řeč kdo se na tebe jako první obrátil s prosbou mi pomoci ale o tom kdo a za jakých okolností s kým přestal komunikovat a tím jsem byl já ,poněvadž se nenechám donekonečna urážet tvou nehoráznou inteligencí jelikož mám rovněž taky nějakou svou hrdost což je u tebe jak vidět cizí pojem.
    Hodně a dost vydržím a nechám si srát na hlavu ale co je moc je příliš ,inteligente už ze samotného psaní když tě tu někdo čte se dá lehce rozpoznat stylem psaní ta tvá nadřazenost a arogance ,jinými slovy sám se utápíš ve svých h....ch.
    Zapomíná že to že něco zná a ví neznamená že jseš nadčlověk ,nejspíš se nad tebou podespal tvůj život z mládí jak jsi mi kdysi popsal svůj životopis který bych tu nerad komentoval aby si udělali osstatní o tobě svj úsudek.
    Končím další marnotratnou diskusi s tebou .

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Settings DB@likra 23.12.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 23.12.2005, 22:51
  2. New settings DMB @likra 17.9.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 02.10.2005, 11:03
  3. New settings@likra 25.6.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 25.06.2005, 08:47
  4. New settings likra@ 28.5.04
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.06.2004, 21:59

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •