Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 587

Téma: likra settings

Hybrid View

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.03.2009
    Příspěvky
    22
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    to je pro starou enigmu, radsi napis co mas za box a jak starou enigmu, otevri labedb a na zacatku je tato hlavicka, verzi 3 nepamatuji to bude neco hodne stareho

    zmenit to jde pri ukladani, Ulozit jako / Save AS, treba z dreamsetu, myslim...

    hypoteza: my co mame original, tak tam jsou nejnovejsi drivery a ty se s blbymi informacemi v sartellites.xml asi vyrovnaji (to je mozna duvod proc ti to nejde)

    kdyz jsem mel clona resp. stare drivery v nem, protoze je neumeli cracknout, tak jsem s tim mel potize, ze se to chovalo jinak, nez na original boxu

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.12.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal satant Zobrazit příspěvek
    to je pro starou enigmu, radsi napis co mas za box a jak starou enigmu, otevri labedb a na zacatku je tato hlavicka, verzi 3 nepamatuji to bude neco hodne stareho

    zmenit to jde pri ukladani, Ulozit jako / Save AS, treba z dreamsetu, myslim...

    hypoteza: my co mame original, tak tam jsou nejnovejsi drivery a ty se s blbymi informacemi v sartellites.xml asi vyrovnaji (to je mozna duvod proc ti to nejde)

    kdyz jsem mel clona resp. stare drivery v nem, protoze je neumeli cracknout, tak jsem s tim mel potize, ze se to chovalo jinak, nez na original boxu
    Pytal som sa preto, lebo ked otvorim setting Likra z 13.1. 2015 v DreamboxEdit, tak na spodnej liste vypise, ze ide o settings-typ 3 , ked otvorim v DreamboxEdit setting Likra z 5.2.2015 tak na spodnej liste vypise ze ide o settings-typ 4.
    V tom je rozdiel tychto dvoch settingov.
    V mojom Dreamboxe 7020HD, ide bez problemov settings z 13.1.2015.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Bydliště
    Slovensko
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Mam presne ten istý problem so settingom s .,2.2015 . HD programi na skylinku box nevidí . VU plus Solo 2 , Podarilo sa Vam to rozchodiť ?

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.03.2009
    Příspěvky
    22
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Nibur Zobrazit příspěvek
    Mam presne ten istý problem so settingom s .,2.2015 . HD programi na skylinku box nevidí . VU plus Solo 2 , Podarilo sa Vam to rozchodiť ?
    bod 2 a) jsi provedl?

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Proladil jsem nefunkční TP.Pilot na ANO a vše OK.Díky za poskytnuté informace.Jako laik bych na to ale sám nepřišel.Proto chodíme na toto Satforum.Ještě jednou dík!!!!!!!!

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Potřebuji ještě radu.DremBoxEdit 6.0.1.1,transfér settingu do DMB.Kontrola spojení-OK.Kontrola IP DMB-OK.Transfér také OK ,ale nakonec oznámení:Reload of satelites.xml failed, mode 3 not supported by your box. Reload of blacklist failed,mode 4 not supported by your box. Provedu ručně restart DMB a vše OK. Ve starší verzi DreamBoxEditu 4.1.0.1 mě to nedělalo.Můžete poradit? Dík.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Settings DB@likra 23.12.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 23.12.2005, 22:51
  2. New settings DMB @likra 17.9.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 02.10.2005, 11:03
  3. New settings@likra 25.6.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 25.06.2005, 08:47
  4. New settings likra@ 28.5.04
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.06.2004, 21:59

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •