No nezlob se na mně ale více ses už nemohl ztrapnit a snažit se vybruslit z té tvé nadřazené ubohosti.
Vidím že máš krátkou paměť protože do prdele jsem tě poslal já a poté co má zdrženlivost přesáhla své meze díky tvému urážení což jsem ti také následně napsal a definitivně s tebou dalí konverzaci ukončil, moc dobře si na to pamatuju , jelikož mám rovněž nějakou hrdost.
Tímto jsem ti snad dal jednoznačně najevo že jsem s tebou skončil a také jsem se více už na tebe co vím už neobrátil a zanevřel na jakoukoliv pomoc od tebe.Přiznám se že jsem za života nepoznal takového hulváta s neochvějnou nadřazenosti a aroganci v jednom.
Já totiž na rozdíl od tebe hodnotím chování člověka rovněž i z té lidské stránky která je ti ovšem bohužel cizí .Aby jsi mě stále /kádroval/ zesměňoval ,a urážel a napadal a chápu že se tu snažíš zanechat u ostatních členů fora dobrý dojem a vše otočit ve svůj prospěch a dělat tu ze sebe supermana a hrát si tu na admina ,nakonec jsi mi to dokázal i konfliktem s tuším některý moderem čri adminem z paraboly.cz kterého jsi zatracoval a mě přesvědčoval jaký je to pitomec a ty naopak chytrý ,to už mi časem pomalu začalo docházet jaký jsi k...t .¨Víš mněl by jsis uvědomit že byt něco znáš a víš což na rozdíl od tebe uznávám není vše, nejsi zaprvé jediný a jsou tu ještě lidské faktory ohleduplnost a serioznost jednání které má u mně bohužel rovněž prioritu ,jinými slovy prostě nemám zájem s takovým bezcharakterním a arogantním člověkem dále jednat ,byť se mě v prvopočátku zdálo byt vše v pořádku ale narůstajícím časem se tvé nevraživé chování stupňovalo a to byla pro mě konečná.
Natěstí jsem pak objevil jiné daleko znalejší než jseš ty ale s důstojným a vstřícným chováním do kterých máš hooodně daleko.
Takže by jses mněl zamyslet nad sebou samým než tu zase budeš prudit a psát ty tvé smýšlené nepodložené bláboly a nepravdy jen proto aby jsis tady zachránil kůži a dost pošramocené renomé.
Ano tady na foru se ukazuješ sice na oko jako ten vlídný ,ochotný ale pod pokličkou jse pravý opak.
Můžeš si tu nakonec psát co chceš a vylévat si vztek na mně z plného hrdla,neumím být falešný a arogantní jako ty,nakonec úsudek at si tu udělá každý sám a pozná tě trochu i z té stinné stránky a nejen z oblasti sat techniky,ve smyslu a známého pořekadla že za pravdu se každý zlobí.