Warder :taky vím kdo jsi nebuj ,no o to víc mě diví že se tu v tom foru sám ponižuješ s kopírováním likry settingu kdy jsi byl co si pamatuju jeho odpůrcem od nepaměti a co vím vždy jsi upřednostňoval setting vlastní, no to že jsi mi zachraňoval nějaký ten DM vím a zkraje ses mi jevil jako seriozní člověk no teď jsem nakonec rád a nelituju toho že jsem s tebou už tehdy po nějaké době skončil ,nadáváš na kde koho včetně vedení paraboly.cz vedení i když na druhou stranu žít bez nich jak vidím neumíš a hraješ si na nadčlověka ha ha.
No tvé osobní urážení mě nakonec převědčilo a přivedlo k tomu s tebou skončit jelikož s bezcharakterním člověkem já jednat neumím a nemusím.
Neuvědomuješ si totiž že nejsi na světě sám a jediný co tomu trochu víc rozumí o čemž jsem se následně nejdenou přesvědčil a jsou naštěstí i jiní co tomu rozumí ještě víc jako ty ale s tím rozdílem že jsou daleko vstřícnější, kolegiálnější a vlídnější ,jinými slovy vůbec toho nelituju že jsem s tebou už tehda skončil a sdělil ti co si o tobě myslím .