Stránka 39 z 39 PrvníPrvní ... 29373839
Zobrazují se odpovědi 571 až 585 z 585

Téma: likra settings

  1. #571
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    salora1: Na tvojom mieste ty somrak by som len cusaaal a v kute ticho suchal nohami !
    Naposledy upravil Warder : 06.10.2023 v 21:59

  2. #572
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    warder :jj za pravdu se každý zlobí marná sláva ,to že jsem se trefil do černého ti jasně nevoní ale bohužel se musíš smířit s realitou ,kopírovat staré settingy to umí každý v.l a s tímto tvým výkonem jses rozhodně moc nevyznamenal,spíš mě diví že ti to tu ostatní žerou ,hraješ si na mistra světa a chlubíš se cizím peřím.
    Zapoměls na to že v každém settingu od likry je napsaný rovněž datum vytvoření a ten settin pro motor je starý jak Jeruzalém samotný .
    Co vím tak se tu uživatelé fora chtěli nový aktuální setting což už je minulost a zklamu tě já už delší dobu používám setting Cieft z Linuxsatu se kterým jsem velice spokojen.
    A když už tam somrák jsi pak i ty protože jsi sám nic nestvořil a sám nic tady nedal tak klidek.

  3. #573
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    salora1: Ale Josef, ja sa na teba nehnevam. Ved ta dobre poznam uz nejaky ten piatok. Si rad ked trafis na hajzliku do misy. No napis sem pekne pravdu, KOMU si ty curibrko (tusim ze to bolo koncom roku 2021) lyzal rit ked ti napriklad zachranoval tie tvoje stare klonove sroty DM800 zo sim 2.1. Kto ti ukazal a dal link s funkcnim image pre ne ? Kto ti ich po tvojich velkych prosbach nastavoval aj s DM900 cez teamviewer aby ste mohli pozerat DE stanice aj s tym tvojim nemcurom, ktory ti ich kupil a robi ti "sponzora" alebo KTO ti ukazal, ze LIKRA settings nie je pre vas to "prave orechove" a kopu inych veci ? A o tom nestvoreni a nedavani si ma fakt rozrehotal. Druhy by ti mozno od srdca napisal aky si tupy k..t , ale kedze viem co si zac a poznam tvoju genezu, tak to len zhovievavo prejdem mavnutim ruky a akoze "bez povsimnutia".
    Na zaver uz len zopakujem. Ty hlupy a nechopny somrak len veeelmi tiiisko cus v kute a maximalne tak nenapadne suchaj nozickami.
    Naposledy upravil Warder : 09.10.2023 v 11:42

  4. #574
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Warder :taky vím kdo jsi nebuj ,no o to víc mě diví že se tu v tom foru sám ponižuješ s kopírováním likry settingu kdy jsi byl co si pamatuju jeho odpůrcem od nepaměti a co vím vždy jsi upřednostňoval setting vlastní, no to že jsi mi zachraňoval nějaký ten DM vím a zkraje ses mi jevil jako seriozní člověk no teď jsem nakonec rád a nelituju toho že jsem s tebou už tehdy po nějaké době skončil ,nadáváš na kde koho včetně vedení paraboly.cz vedení i když na druhou stranu žít bez nich jak vidím neumíš a hraješ si na nadčlověka ha ha.
    No tvé osobní urážení mě nakonec převědčilo a přivedlo k tomu s tebou skončit jelikož s bezcharakterním člověkem já jednat neumím a nemusím.
    Neuvědomuješ si totiž že nejsi na světě sám a jediný co tomu trochu víc rozumí o čemž jsem se následně nejdenou přesvědčil a jsou naštěstí i jiní co tomu rozumí ještě víc jako ty ale s tím rozdílem že jsou daleko vstřícnější, kolegiálnější a vlídnější ,jinými slovy vůbec toho nelituju že jsem s tebou už tehda skončil a sdělil ti co si o tobě myslím .

  5. #575
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1

    Tak teraz si ma fakt rozrehotal.

    Pupuuuus ale ty si so mnou nemohol skoncit kedze ja som ta poslal za kratku dobu do prdele pre tvoje neustale somractvo a dennodenne emailove otravovanie s kdeakou 3.14covinou, co by si dokazal spravit z DO v ruke a na gauci kdeaky dement. Ja som ti nezachranoval iba "nějaký ten DM", ja som ti zachranil nejeden krat tvoju rit !
    Ani raz som ta neurazil ale prave opacne, trpezlivo som ta nechal vyplakat "na pleci", ako su vsetci na teba zly a ako ti vsetci len ublizuju. Ale aj moja trpezlivost a dobrota ma svoje hranice. Mozes si teraz po case vymyslat obhajobu aku len chces kedze viem, ze ty zato vlastne nemozes.

    A co sa tyka Likrovho settingsu, ano ja som bol ten ktory ti jasne a nazorne ukazal, ze preco nie je pre teba a toho tvojho nemcura vhodny a ake ma chyby. Ja som bol ten co ti ukazal, ze kde si stiahnes ine a ako si ich mozes sam upravit.

    Samotne settingsi som daval sem na ziadost inych ludi, ako si aj ty a kedze samotny Likra ich uz vam sem prestal davat.
    Ich aktualnost bola vzdy +- "overena" ci jasnaa.
    Neraz som ta upozrnoval, ze nemas verit k...tinam co sa ti snazi kdekto navesat na nos a tieto tvoje dristy su toho jasna ukazka.

    Ked sa nemylim tak Likrov posledny oficialny settings co sa objavil na nete (konkretne on sam ho uverejnil na sat-universe) je z 14.9.2023, cize MESIAC stary a je to konkretne tento:

    ENIGMA 2- 3satlikra IPTV@likra14.9.23

    new on 23E Nova sport 3,4 HD
    only 3 sat 23e,19e,13e
    + IPTV
    likra
    Ked sa nan pozries tak si stale myslis a budes tu nadalej tarat, ze Likra uz daaaaavno skoncil a nevydava nic ? Zopakujem, ludia neverte vsetkym k...tinam co sa vam snazia zavesit na nos.

    A tymto by som toto divadlo ukoncil.

    Dakujem vsetkym za pozornost a za ich zbytocne premrhany cas.

    Warder
    Naposledy upravil Warder : 16.10.2023 v 10:41 Důvod: oprava

  6. #576
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    Takze na nete som zachytil nejaky UPRAVENY settings z 20.10. pre FreSAT a Skylink .
    Přiložené soubory Přiložené soubory

  7. #577
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    No nezlob se na mně ale více ses už nemohl ztrapnit a snažit se vybruslit z té tvé nadřazené ubohosti.
    Vidím že máš krátkou paměť protože do prdele jsem tě poslal já a poté co má zdrženlivost přesáhla své meze díky tvému urážení což jsem ti také následně napsal a definitivně s tebou dalí konverzaci ukončil, moc dobře si na to pamatuju , jelikož mám rovněž nějakou hrdost.
    Tímto jsem ti snad dal jednoznačně najevo že jsem s tebou skončil a také jsem se více už na tebe co vím už neobrátil a zanevřel na jakoukoliv pomoc od tebe.Přiznám se že jsem za života nepoznal takového hulváta s neochvějnou nadřazenosti a aroganci v jednom.
    Já totiž na rozdíl od tebe hodnotím chování člověka rovněž i z té lidské stránky která je ti ovšem bohužel cizí .Aby jsi mě stále /kádroval/ zesměňoval ,a urážel a napadal a chápu že se tu snažíš zanechat u ostatních členů fora dobrý dojem a vše otočit ve svůj prospěch a dělat tu ze sebe supermana a hrát si tu na admina ,nakonec jsi mi to dokázal i konfliktem s tuším některý moderem čri adminem z paraboly.cz kterého jsi zatracoval a mě přesvědčoval jaký je to pitomec a ty naopak chytrý ,to už mi časem pomalu začalo docházet jaký jsi k...t .¨Víš mněl by jsis uvědomit že byt něco znáš a víš což na rozdíl od tebe uznávám není vše, nejsi zaprvé jediný a jsou tu ještě lidské faktory ohleduplnost a serioznost jednání které má u mně bohužel rovněž prioritu ,jinými slovy prostě nemám zájem s takovým bezcharakterním a arogantním člověkem dále jednat ,byť se mě v prvopočátku zdálo byt vše v pořádku ale narůstajícím časem se tvé nevraživé chování stupňovalo a to byla pro mě konečná.
    Natěstí jsem pak objevil jiné daleko znalejší než jseš ty ale s důstojným a vstřícným chováním do kterých máš hooodně daleko.
    Takže by jses mněl zamyslet nad sebou samým než tu zase budeš prudit a psát ty tvé smýšlené nepodložené bláboly a nepravdy jen proto aby jsis tady zachránil kůži a dost pošramocené renomé.
    Ano tady na foru se ukazuješ sice na oko jako ten vlídný ,ochotný ale pod pokličkou jse pravý opak.
    Můžeš si tu nakonec psát co chceš a vylévat si vztek na mně z plného hrdla,neumím být falešný a arogantní jako ty,nakonec úsudek at si tu udělá každý sám a pozná tě trochu i z té stinné stránky a nejen z oblasti sat techniky,ve smyslu a známého pořekadla že za pravdu se každý zlobí.

  8. #578
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    Tak to este raz zopakujem.
    Buzii ako si ty mohol poslat niekam mna, ked ja som ty nikdy nenapisal ako prvy ? To TY si ma denne otravoval s 3.14covinami a ja som len reagoval na tie tvoje 3.14coviny co ma rychlo prestalo bavit a razne som to utal hned po par dnoch.

    Takze ozaj na zaver - Poprosim minutu ticha za tvoj chybajuci mozog.

    THE END
    Naposledy upravil Warder : 05.11.2023 v 11:15 Důvod: oprava

  9. #579
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.05.2020
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    No nevím komu chybí mozek ,ale s ohledem na svůj věk si na to velmi dobře vzpomíním nebuj, tu není a nebyla řeč kdo se na tebe jako první obrátil s prosbou mi pomoci ale o tom kdo a za jakých okolností s kým přestal komunikovat a tím jsem byl já ,poněvadž se nenechám donekonečna urážet tvou nehoráznou inteligencí jelikož mám rovněž taky nějakou svou hrdost což je u tebe jak vidět cizí pojem.
    Hodně a dost vydržím a nechám si srát na hlavu ale co je moc je příliš ,inteligente už ze samotného psaní když tě tu někdo čte se dá lehce rozpoznat stylem psaní ta tvá nadřazenost a arogance ,jinými slovy sám se utápíš ve svých h....ch.
    Zapomíná že to že něco zná a ví neznamená že jseš nadčlověk ,nejspíš se nad tebou podespal tvůj život z mládí jak jsi mi kdysi popsal svůj životopis který bych tu nerad komentoval aby si udělali osstatní o tobě svj úsudek.
    Končím další marnotratnou diskusi s tebou .

  10. #580
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    Niekedy je lepsie drzat usta zatvorene a vytvarat len dojem, ze si hlupy, nez ich otvoris a vsetky tieto domnienky potvrdis.
    Jezis ta mozno miluje, ale vsetci ostatni naokolo si myslia, ze si len uplny k..ot.

  11. #581
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Warder
    Založen
    21.03.2005
    Příspěvky
    60
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    1
    Ked uz je dnes ten Mikulas tak vam prinasam aktualny - ENIGMA 2- 3sat + rotor IPTV@likra6.12.23 - ORIGINAL setting od Mattela, sorry teda od LIKRU.

    3sat ----23e,19e,13e
    update 23e,19e,13e,1w,4,8e,26e,...
    Sky de,UK ICAM new
    IPTV WEBCAM + radio IP

    takze nezabudnite podakovat likrovi
    Přiložené soubory Přiložené soubory
    Naposledy upravil Warder : 06.12.2023 v 14:07

  12. Thanks ferda, mirekpolonez, mirec242, fanynsat, vlk, Miro1111 thanked for this post
    Likes ferda, mirekpolonez, lubos.lbc, Miro1111 liked this post
  13. #582
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2011
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nebyl by k dispozici seting pro Nova Sport 5 prosím.

  14. #583
    Administrator Avatar uživatele Admin_cz
    Založen
    16.03.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    30
    Post Thanks / Like
    Downloads
    56
    Uploads
    13
    Citace Původně odeslal lulin Zobrazit příspěvek
    Nebyl by k dispozici seting pro Nova Sport 5 prosím.
    zatím není, protože začne vysílat až 29.2

  15. #584
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.07.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    ENIGMA 2-3satlikra IPTV@likra 28.2.2024
    23e Nova sport 5- F1 racing
    IPTV WEBCAM + radio IP
    likra
    Díky Likro
    Přiložené soubory Přiložené soubory

  16. #585
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.11.2008
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal ljagger Zobrazit příspěvek
    ENIGMA 2-3satlikra IPTV@likra 28.2.2024
    23e Nova sport 5- F1 racing
    IPTV WEBCAM + radio IP
    likra
    Díky Likro
    neviem co s tymi likrovymi subormi robite pri upravach, ale pri otvarani to hadze ze 502 chyb...to napr. u cief a inych nedava...alebo to iba mne?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (1 registrovaných a 4 anonymních)

  1. laco24

Podobná témata

  1. Settings DB@likra 23.12.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 23.12.2005, 23:51
  2. New settings DMB @likra 17.9.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 02.10.2005, 12:03
  3. New settings@likra 25.6.05
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 25.06.2005, 09:47
  4. New settings likra@ 28.5.04
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.06.2004, 22:59

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •