Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Cryptowx do Magicu

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.06.2002
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Cryptowx do Magicu

    Ahojte!
    Mam DreamBox a ten ma len jeden aktivovany CI Slot pre CI Moduly. Pretoze okrem inych veci mam aj SlovakLink, tak sa mi nechce nicit si Moduly stalym prestrkavanim Cryptoworx za Magic a zase naspat! Najradsej by som mal nieco do Magiku, co ma aj Cryptoworx! Pocul som nieco o Globe atp. Je to bezpecne? chodi to? Kde je to? Da sa to potom, ak sa mi to nebude pozdavat zase flashnut naspat na Pentu?

    PS:
    Co tak aktivacia vstavanych kartovych slotov na Dreamboxe? Uz nieco chodi? Nemusi to byt EMU, staci, ak to bude chodit na podobne veci, ako freec, alebo Magic. Idealne aj s tym Cryptom!

    Pomozte,
    diky,

    Feri

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.01.2003
    Bydliště
    Germany
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    S magic modulom funguje Globe soft 2.04 aj Crypto.
    ale neviem ci vsetky orig.karty tam funguju.
    Penta soft. mozes bezproblemov zasa naspet nahrat.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.06.2002
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vdaka, uz som to skusal, chodi s MM podobne ako Penta, len TPS s Funom tam nejde, rovnako ako originalna Czechlink karta. Skoda, nic ineho som zatial nenasiel, Penta 2.0 na seba dava cakat, neviem na com sa tam teraz maka. Skoro mam taky dojem, ze ten, co programoval Pentu, je teraz zamestanany programovanim Dreamboxu a nema cas na ine. Tie verzie Penta 2.0, co som objavil, boli bud fake, alebo len na stabilitu upravene 1.08, prip. 1.09.

    No nic, asi si este chvilu pockam, mozno kolegovia na Zapade sa rozhybu, ked ORF a Premiere Austria od polovice roka prejdu tiez na Cryptovorx.
    Vdaka, zdravim,
    Feri

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •