Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Zoufalá prosba

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.09.2009
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0

    Unhappy Zoufalá prosba

    Moc moc prosím, jsem absolutně ve slepé uličce a nemohu dál. Hledám někoho z Prahy, Kralup, Mělníka a okolí, kdo rozumí Dreamboxu a umí ho programovat. Mám již 3 roky Dreambox DM800 HD PVR Clon. Vše super, již 3 roky ho mám nakonfigurovaný na Cardsharingserver a jak SkyLink, tak UPC super bez problému, Ale včera došlo k nějaké chybičce a přestal mi chodit SkyLink. Tak jsem psal adminovi, poslal nějaké soubory, které jsou součístí MG Camd, tak jsem je v DM přepsal a přestalo to chodit úplně. Tak jsem to tak rozvrtal, že to nemůžu nijak nakopnout, neumím tam nahrát programy ani aktualizace - je to mimo sféru mého chápání. Hledám tedy někoho, kdo to provede za poplatek. Moc moc prosím, mám malého syna a bez pohádek furt brečí. Opravdu moc a zoufale žádám o pomoc.
    Děkuji

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.09.2008
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal olicomp Zobrazit příspěvek
    Moc moc prosím, jsem absolutně ve slepé uličce a nemohu dál. Hledám někoho z Prahy, Kralup, Mělníka a okolí, kdo rozumí Dreamboxu a umí ho programovat. Mám již 3 roky Dreambox DM800 HD PVR Clon. Vše super, již 3 roky ho mám nakonfigurovaný na Cardsharingserver a jak SkyLink, tak UPC super bez problému, Ale včera došlo k nějaké chybičce a přestal mi chodit SkyLink. Tak jsem psal adminovi, poslal nějaké soubory, které jsou součístí MG Camd, tak jsem je v DM přepsal a přestalo to chodit úplně. Tak jsem to tak rozvrtal, že to nemůžu nijak nakopnout, neumím tam nahrát programy ani aktualizace - je to mimo sféru mého chápání. Hledám tedy někoho, kdo to provede za poplatek. Moc moc prosím, mám malého syna a bez pohádek furt brečí. Opravdu moc a zoufale žádám o pomoc.
    Děkuji
    Nezabudni na reštart boxu. Ak tie staré súbory už nemáš /aby si sa vrátil prepísaním cez TC do predchádzajúceho stavu/tak si stiahni znova mgcamd config a nainštaluj tam veci čo ti poslali.Potom tvrdý reštart . Config si stiahni z nainštalovaného TS panel alebo z netu.TS panel si stiahni z netu ak ho nemáš a skopiruj cez cez TC do boxu /tmp/. Potom v menu boxe boxe ručne nainštaluj-to znamená nájsť niekde v menu podľa image tmp inštaláciu .
    Naposledy upravil Nalim2 : 19.10.2013 v 10:48

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.03.2005
    Příspěvky
    108
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    napis mi do PM.....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Ip Box + Ip Box / prosba /
    Založil acer v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 08.11.2007, 13:17
  2. Prosba
    Založil Homer v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 23.04.2005, 18:33
  3. U*C prosba
    Založil bear_pm v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 17.11.2004, 23:58
  4. prosba
    Založil LAIK v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 14.10.2003, 23:34
  5. Prosba o radu
    Založil rems v sekci fóra DIABLO - DRAGON CAM - T-REX - MATRIX CAM - MAGIC
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 14.10.2002, 10:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •