Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 40

Téma: Balicek vdr-1.5.12 pro DVB-S2

  1. #31
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.01.2008
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bastlir Zobrazit příspěvek
    Jinak - v soucasne dobe bezi promo FilmBoxHD v cestine:

    Kód:
    NK HD;ITI:11449:hC23M5O35S1:S13.0E:27500:531:0;731=pol,631=cze:0:0:15034:318:1300:0
    Budu muset pridat DISEQ, mam jen jednu spicku a parabolu namirenou na 19.2E, dekuju za info.

    Jeste poznamka pro dalsi kutily, po editaci budget-ci.c a ir-keymaps.c je potreba jeste pridat radek do ir-common.h
    Kód:
    extern IR_KEYTAB_TYPE ir_codes_budget_ci_TTS35Al[IR_KEYTAB_SIZE];

  2. #32
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2007
    Příspěvky
    39
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal lukazi Zobrazit příspěvek
    Budu muset pridat DISEQ, mam jen jednu spicku a parabolu namirenou na 19.2E, dekuju za info.
    Dnes promo akce (volne vysilani) konci, dale to bude opet kodovane v ramci polskeho paketu n.

  3. #33
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.01.2008
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    xine output

    Zdravim Bastlire po delsi odmlce. Chtel jsem se Te zeptat, jak jsi spokojeni s eHD kartou. Uz delsi dobu totiz resim kvalitu vystupu z xine. Nejsem s kvalitou spokojen a to predevsim u sportovnich prenosu v nonHD rozlizeni. Treba i pri uplne normalnim palu 720x576. Nema to tedy nic spolecneho s tim, ze by procesor nestihal. Obraz je proste dost rozmazany a jakoby neplynuly pri scenach, kdy se kompletne meni kompozice (napr. sleduji s kamerou pohyb mice a meni se tedy i pozadi). Vystup stoji za houby i na crt monitoru. Zkousel jsem i bob deinterlaci, ale nepozoruji zadny extra rozdil. Neresils neco podobneho?

  4. #34
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2007
    Příspěvky
    39
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Spokojeny jsem, i kdyz si nejsem jist zda problemy, ktere popisujes, jsou zapricineny prijimaci stranou. Fakt je ten ze sport nejak zvlast nesleduju (kdyz neni zrovna nejaky super fotbalovy zapas). Spise sem dej kanal na kterem ty problemy pozorujes - zkusim se na to zamerit. Vypada to ale spise na nedostatecnou sirku prideleneho pasma na vysilaci strane.

  5. #35
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.01.2008
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bastlir Zobrazit příspěvek
    Spokojeny jsem, i kdyz si nejsem jist zda problemy, ktere popisujes, jsou zapricineny prijimaci stranou. Fakt je ten ze sport nejak zvlast nesleduju (kdyz neni zrovna nejaky super fotbalovy zapas). Spise sem dej kanal na kterem ty problemy pozorujes - zkusim se na to zamerit. Vypada to ale spise na nedostatecnou sirku prideleneho pasma na vysilaci strane.
    Staci se podivat treba na CT4 sport, nejlepe na hokej. Urcite to neni bitratem. Nejedna se o 'koskovaci' artefakty ci neco podobneho. Jde spis o plynulost.
    Jde tedy o stabilni reseni, pouzit eHD?

  6. #36
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.01.2008
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    PS: nezkousel jsi vdr 1.5.14 s nejnovejsim multiproto? Zda se, ze je tam nejaka nekompaktibilita, pac si spolu nerozumi (unsuported delivery system)

  7. #37
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2007
    Příspěvky
    39
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Muzes sem dat par radku z logu? Ja 1.5.14 provozoval s puvodnim multiproto (nekdy z pred vanoc) a ted par dnu si hraju s 1.5.18 ale mam uz nejnovejsi multiproto. Uprimne ani nevim co jsem updatoval driv.

  8. #38
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2007
    Příspěvky
    39
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal lukazi Zobrazit příspěvek
    Staci se podivat treba na CT4 sport, nejlepe na hokej. Urcite to neni bitratem. Nejedna se o 'koskovaci' artefakty ci neco podobneho. Jde spis o plynulost.
    Jde tedy o stabilni reseni, pouzit eHD?
    Kdyz jsem kdysi delal porovnani eHD a xine tak se mi zdalo ze pri rychlych prechodech v HD vysilani eHD dopocitava pri velmi rychlych prechodech obraz do nejmensich detailu zatimco xine se mi k tomu nepodarilo donutit ani kdyz jsem se snazil nastavit vsechno na co nejlepsi obraz. Takze dojem byl ze plynulost byla u eHD rozhodne lepsi.
    A to jsem nemel pri pouziti xine procesor zatizeny naplno. Takze ten to nelimitoval.

  9. #39
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.01.2008
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bastlir Zobrazit příspěvek
    Muzes sem dat par radku z logu? Ja 1.5.14 provozoval s puvodnim multiproto (nekdy z pred vanoc) a ted par dnu si hraju s 1.5.18 ale mam uz nejnovejsi multiproto. Uprimne ani nevim co jsem updatoval driv.
    Takze se pletu, kdyz jsem si myslel, ze od 1.5.15 byla podpora multiproto vyrazena? viz.
    - Revoked the switch to the "multiproto" driver in order to make a new stable
    version before making this big switch and forcing all users to install a
    driver that is not yet in the kernel source. The removed code will reappear
    in version 1.7.0.
    Note that you may need to switch back to an older version of your channels.conf
    file if you have already used version 1.5.14, because it introduced new parameters.


    Z logu toho zda se moc nevykoukam...
    stb0899_search: Unsupported delivery system

  10. #40
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2007
    Příspěvky
    39
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nepletes, ale kdyz aplikujes patch od R.Nissla tak tam ta podpora multiproto a H.264 zase je. Verze 1.5.14 byla jedina s touto podporou primo od Klause. Ja pouzil pro 1.5.18 patche pro 1.5.16 - prosly s jedinou vyjimkou, tu jsem aplikoval rucne. Prikladam je.
    Přiložené soubory Přiložené soubory

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. VDR-1.5.12 - predpripraveny balicek
    Založil bastlir v sekci fóra DVB karty do PC
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 28.11.2007, 10:53

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •