Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: EPG-nekorektní znaky

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    EPG-nekorektní znaky

    Zdravím.--- DMB 800 HD PVR. Enigma 2. 2009 07 16 Geminy Project.---V EPG : ve slovech se znázorňují nepravidelně velká písmena a slovo nedává smysl a špatně se čte. Hledal jsem na tomto foru, ale žádný výsledek jsem nenalezl. Můžete poradit co a kde nastavit, aby se EPG zobrazovalo korektně. Předem děkuji za případnou odpověď.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    [QUOTE=evzen1947;98415]Zdravím.--- DMB 800 HD PVR. Enigma 2. 2009 07 16 Geminy Project.---V EPG : ve slovech se znázorňují nepravidelně velká písmena a slovo nedává smysl a špatně se čte. Hledal jsem na tomto foru, ale žádný výsledek jsem nenalezl. Můžete poradit co a kde nastavit, aby se EPG zobrazovalo korektně. Předem děkuji za případnou odpověď.

    Tak jsem se pídil dále a našel jsem odkaz. ,,Stáhnout encoding.conf. a nakopírovat do :var/tuxbox/config/enigma".Když se do tohoto adresáře dostanu, tak tam starý/pro přepsání/ encoding.conf. nevidím.Poradíte mi někdo cestu ? Dík!!!

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    [QUOTE=evzen1947;98614]
    Citace Původně odeslal evzen1947 Zobrazit příspěvek
    Zdravím.--- DMB 800 HD PVR. Enigma 2. 2009 07 16 Geminy Project.---V EPG : ve slovech se znázorňují nepravidelně velká písmena a slovo nedává smysl a špatně se čte. Hledal jsem na tomto foru, ale žádný výsledek jsem nenalezl. Můžete poradit co a kde nastavit, aby se EPG zobrazovalo korektně. Předem děkuji za případnou odpověď.

    Tak jsem se pídil dále a našel jsem odkaz. ,,Stáhnout encoding.conf. a nakopírovat do :var/tuxbox/config/enigma".Když se do tohoto adresáře dostanu, tak tam starý/pro přepsání/ encoding.conf. nevidím.Poradíte mi někdo cestu ? Dík!!!
    Vyřešeno!!!!!Tak jsem to tam přesto nakopíroval a znaky se již zobrazují korektně.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MediaPlayer a české znaky
    Založil maciii v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 08.12.2012, 19:14

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •