Citace Původně odeslal sath*ck Zobrazit příspěvek
Musím souhlasit UHD kanály na 4K TV jsou fakt bomba, nejvíce mě ale překvapilo když jsem připojil SOLO 4K k 8 let staré FullHD PLAZMĚ Panasonic a dal konverzi UHD do 1080p a byl jsem mile překvapen velmi kvalitním obrazem, jemností detailů a barev chci tím říct že to co místní operátoři jako je Skylink nebo Freesat vydávají za Full HD je přinejmenším výsměch platícím zákazníkům.Zobrazení klasických HD kanálů se zdá být o něco lepší než na VU SOLO 2. Trochu zklamala kvalita použitého čelního displeje určitě by zasloužil o třídu lepší. Měl jsem trochu obavu o to jak sivývojáři SW poradí s přechodem na platformu ARM a není co dodat OS Emigma 2 běží jak pila tak jak je člověk zvyklý z platformy MIPS (SOLO, SOLO2, DUO, ...), výborná práce a nezbývá něž výrobce pochválit. Jednoznačně momentálně nejlepší přijímač na trhu.
Pravděpodobně díky HDMI 2.0 (zatím jediný SAT receiver na světě). Výhodou přijímače je, že ho lze připojit i ke klasické FHD Plazma TV (v mém případě RPANASONIC TX-42GT60E) a nemusíte mít 4K televizor. Na výstupu HDMI si můžete nastavit rozlišení např. 1080i nebo 1080p (tak, jak potvrzeno výše), HDMI 2.0 je zpětně kompatibilní se staršími revizemi HDMI. Čekám na Panasonic TX-55CZ950. Zde je odkaz na test Panasonic TX-65CZ950 OLED ze dne 30.10.2015 - http://www.forbes.com/sites/johnarch...od-as-it-gets/.