Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Téma: WaveFrontier T90 ???????

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.09.2008
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    16
    Uploads
    0

    WaveFrontier T90 ???????

    Zdravim vsechny nadsence satelitni techniky.Ma otazka zni takto.Mam parabolu multibeam e85 asi tak 2 roky a prijmam z druzic 0.8w,13e,23a,19.2a,28.2.Vse jsem natacel pomoci pristroje na mereni takze vetsiho signalu nedosahnu.Kdyz sem mel 7 lnb pozic tak signal uz byl na hrane hlavne na krajich paraboly.Ted z temito 5 lnb se na to da divat ale pokud je vetsi vitr parabola se trepe a nektere kanaly mi vypadavaji na jednotlivych druzicich neboli lepe receno delaji kostecky.S tim ale uz nic neudelam.
    Na interentu jsem hledal zdali jsou lepsi paraboly a narazil sem na parabolu ( WaveFrontier T90) odkaz tu http://www.satelity-ul.cz/-z9239CZ.Timto bych se vas tady ,kteri mate s touto parabolou zkusenosti,zeptat jestli je parabola dobra a jak drzi signal (Klady a zapory.)Vyplati se kupovat???Nechci tottiz koupit neco co bude jeste horsi nez moje stara parabola multibeam e85.Predem mnohokrat dekuji za kazdou radu.

  2. #2
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele miro58
    Založen
    29.09.2009
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Máš 85, chceš 90 WaveFrontier určite je presnejšia ,výkonejšia s väčšou kapacitou LNB ,ale je podstatnejšie ťažšia ,náročnejšia na montáž .Mám Cahors s rozsahom ako uvádzaš Ty,naviac ešte 4W a pohoda,jasné ke´d je ozaj špatné počasie tak je problém ,ale po búrke vždy príde slniečko a v zime ometám sneh z paraboly

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Predám Wavefrontier Toroidal T 90
    Založil peatre v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.10.2010, 13:25

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •