Stránka 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 109

Téma: Dreambox DM 8000 HD PVR

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.12.2005
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ahoj mam dream.800, chtěl bych po prosit někoho,kdo by mě poradil při koupi exter.ramečku eSATA a Hardisku 2,5. Nevim ktery, po připadě odkaz.moc diky

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.09.2008
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Cool DM 8000 HD PVR - kit DTV-8634 s SMP8634

    Citace Původně odeslal sath*ck Zobrazit příspěvek
    třetí sada
    jaký je Váš názor na tento kit s procesorem SMP8634 - http://www.azbox.eu/DTV-8634_br.pdf - v porovnání s HW v DM 8000 HD PVR?

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.01.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Zdravím.
    Velmi uvažuji o koupi tohoto přístroje. Nicméně mně zaráží až odrazuje absence HDMI (či Display Port) konektoru. Nepochopil jsem u tak špičkového přístroje absenci uvedeného. DVI konektor situaci řeší pouze z poloviny - jen obraz, Zvuk musím realizovat dalším kabelem (optikou nebo koaxem), moje TV i Reciver mají konektivitu HDMI.

    Je to tak, nebo jsem něco přehlédl.
    Jaké je pak srovnání tohoto přístroje a Vantage HD 8000 TS Combo.
    Poradí mi prosím někdo?
    Děkuji

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Zdravím,
    taky uvažuju o tomhle stroji ... jen by mne tak teoreticky zajímalo, jestli by bylo možný vyměnit mechaniku za blu-ray..
    Dál jak se z jiného compu připojím u DB přes VLC player (DCC) k určitýmu tuneru (můžou tam být až 4)
    Díky

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.12.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    DM8000 první zkušenosti

    Zdravím,

    podařilo se mně sehnat DM 8000 v první vlně ještě před Vánoci. Mám jej s HDD ale zatím bez mechaniky. Chci si pořídit až blu ray vypalovačku. Ta by měla fungovat stejně jako DVD, až bude patřičný software v Linuxu. Cena přístroje je poměrně vysilá, ale přeci jen je to Mercedes mezi settopboxy, takže i ta cena. Instaloval jsem nejdříve image Gemini 3.90 a CCcam 2.0.11. Nebyl jsem úplně spokojen, neboť s kartou Skylink se občas sekaly české programy. Teď mám Gemini 4.0 a stroj zatím běží zcela bezproblémově. Vynikající HDTV obraz a ani SDTV obraz není špatný. Zvuk Dolby Digital jde samozřejme i přes DVI výstup s kabelovou konverzí do HDMI, součást základního vybavení. Nahrávání i přehrávání bez problémů. Myslím, že velkou výhodou DB oproti ostatním přístrojům je jeho podpora širokou mezinárodní komunitou, a hlavně pak Open source platforma softwaru, která umožňuje možnosti jej vylepšovat. Já osobně vysokou investici do DB 8000 zatím nelituji.

    vjan

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    já to štěstí na "prvn vlnu" neměl ale z VO mi psali že během února by měly už pár dalších kousků mít, objednávku mám už z lonska. tak jsem zvědavý.

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tak já už mám objednávku taky od října minulého roku a od té doby se neustále termín dodání posouvá a posouvá. A hlavně nikdo neví kdy budou a zda budou. Takže nezbývá jen doufat a čekat.

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    dneska jsem volal s VO a prej by měly být už po neděli tak jsem zvědavý. už by bylo na čase.

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    A v jakém VO. Já koukal na SAT2000, a termín je aktuálně posunutý až na 10.března. V **** mi řekli, že vůbec netuší kdy? Prosím, můžeš mi poslat info, kde ho mají? A za jakou cenu? Díky moc.

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    zatím nemají nikde ale jak budou mít hodím info sem.

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    tak konečně se poštěstilo a jeden kus se pro mě našel a dneska odesílají z VO a v pondělí bude u mě.

    jakou max velikost HDD sata to snese a dokáže si to pořadit i s BR slim mechanikou? taky asi musí být na sata že?

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    konečně mám tento zázrak doma. a zajímalo by mě jen jak tam správně připojit HDD + DVD + ventilátor je tam nějak moc kabelů a na desce konektorů aby nebylo něco špatně. děkuji.

    navíc jsem koukal že tam mám oproti hotek zde. redukci vevnitř USB - eSata a do něho sata kebel. čili by mohl jít připojit i externí eSata HDD ?

  13. #28
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tak jaké jsou zkušeností? Stojí za to čekání? Příští týden bych se měl konečně též dočkat =). Má někdo už naistlovaný i DVB-T tuner? Funguje i u terestiálu bezproblémů HDTV? Já jen jestli mám rovnou ještě doobjednat i DVB-T tuner (předpokládám, že je totožný s DM7025, nebo ne?). Díky za reakce.

  14. #29
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.04.2009
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal IceKiller Zobrazit příspěvek
    konečně mám tento zázrak doma. a zajímalo by mě jen jak tam správně připojit HDD + DVD + ventilátor je tam nějak moc kabelů a na desce konektorů aby nebylo něco špatně. děkuji.

    navíc jsem koukal že tam mám oproti hotek zde. redukci vevnitř USB - eSata a do něho sata kebel. čili by mohl jít připojit i externí eSata HDD ?
    HDD i instalace ventilatoru u DM8000 jde jak po dratkach...jen uchyceni org. ventilatoru (zakoupeneho v OMKU... http://www.****.cz/?uid=b41e9bc2c9e4...z&kod=SRDRVETR )nebylo to prave orechove, proto doporucuji pouzit klasicky sroubek na ventilatory...jinak montaz DVD, HDD ci fan je zdokumentovana foto v manualu: http://www.dream-multimedia-tv.de/do...06-02-2009.pdf ...
    Abys vetrak rozchodil, stahni a nainstaluj si plugin enigma2-plugin-systemplugins-fan-ctrl_0.3.2-20090407_mipsel.zip viz priloha potom jdi do etc/rc3.d/S99 Fan control.sh a zmen : noLED; noAlert, pak to beha bez ohledu na zaply Stand by...
    U montaze interniho HDD neni co radit, kokni do pdf a neni co pokazit...
    DVD ani BR jsem neinstaloval, nebot nevidim u sebe vyuziti techto mechanik...stahuji na HDD, skouknu a mazu...nejsem archivni typ...

    P.S: Jeste k vetracku, neni nutny za kazdou cenu...DM8000 opravdu nehreje jak radiator...jel jsem ho dva mesice bez vetracku a provoz uplne v pohode (ani jednou se neseknul)...
    Přiložené soubory Přiložené soubory
    Naposledy upravil Brilant : 11.04.2009 v 18:36

  15. #30
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.04.2009
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal martyvesely Zobrazit příspěvek
    Tak jaké jsou zkušeností? Stojí za to čekání? Příští týden bych se měl konečně též dočkat =). Má někdo už naistlovaný i DVB-T tuner? Funguje i u terestiálu bezproblémů HDTV? Já jen jestli mám rovnou ještě doobjednat i DVB-T tuner (předpokládám, že je totožný s DM7025, nebo ne?). Díky za reakce.
    presel jsem z DM800 na DM8000 a jedine co me napada k tomu dodat je "nebe a dudy" (tim nechci nijak urazit majitele DM800)...
    Rozdily ve velikosti (konecne viditelny OLED Display, normalni velikost /zadna krabicka od zapalek), dva tunery, nepece tolik jak DM800, reakce.. etc...teda jsou to jen me dojmy...
    Jinak DVB-T tuner by ja osobne nekupoval...nevitim duvod kdyz vsechny stanice vysilane na DVB-T chytis na satelitu, ale kazdeho vec co si do tohoto skvostu doinstaluje...
    HD programy hraji nadherne a majitele SKYLINK karet si muzou dat zdarma 10ti denni ochutnavku Skylink - satelitnĂ* digitálnĂ* televize / Novinky[loadData]=1&itemKey=cz_46...
    Jinak preji vsem minimalne takovou spokojenost s DM 8000 jaka potkala me

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ješt? HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 09.08.2008, 03:02
  2. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ještě HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2008, 13:15
  3. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 13.04.2008, 22:52
  4. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 11.04.2008, 09:42
  5. Nainstalování newcamd do Dreambox DM 6000 PVR
    Založil satmann v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 10.12.2006, 20:06

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •