Stránka 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 46 až 60 z 109

Téma: Dreambox DM 8000 HD PVR

  1. #46
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.12.2008
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ZDRAVIM VAS,mate niekto teraz kupeny novy Dreabox verzia 1,2 ???? ma nova verzia DREAMBOXU 8000 HD PVR 1,2 na vrchu ciernej krabice dreamboxovsky hologram ,alebo to uz nedavaju????? Kamos kupil upne novy kus a ten hologram nemal a po otvoreni nebol ani zabaleny v igelite ,len v 2 polystyrenoch a priesvitna folia zalepena na dvierkach a displayi.

  2. #47
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.10.2006
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    V piatok mi dosiel dm8000 tiez v stave ako popisujes

  3. #48
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.03.2004
    Příspěvky
    22
    Post Thanks / Like
    Downloads
    45
    Uploads
    0
    Kde ste ho kupili?Alebo ste si ho objednali skor ze?Ja som ho kupoval na Slovensku a mam ten hologram na krabici ,hw je to verzia 1.2 a mal som ho zabaleny v ochrannom takom bielom sacku ako sa bezne bai elektronika.Neviem preco nebol dream zabaleny a ani neviem preco ste nemali hologram na krabilci.Ale este pozor!!!!!Original dream 8000 ma este pribalenu tzv.V.I.P. kartu s heslom pre registraciu na http://xxx.dm8000-vip.de.
    DM 7020Si HDD->Hitachi 160GB,Gemini4.4 +multifeed(Astra/Hotbird/Astra3A/Intelsat-Thor)-Gibertini100+Gibertini85, oficial SK+CZ Skylink +**C karta

  4. #49
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2009
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    A jak se pozná,že jde o verzi 1.2 ?

  5. #50
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.03.2004
    Příspěvky
    22
    Post Thanks / Like
    Downloads
    45
    Uploads
    0
    Na krabici je to napisane
    DM 7020Si HDD->Hitachi 160GB,Gemini4.4 +multifeed(Astra/Hotbird/Astra3A/Intelsat-Thor)-Gibertini100+Gibertini85, oficial SK+CZ Skylink +**C karta

  6. #51
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.12.2008
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    karta VIP tam bola ,kniha,navody v slovencine ,este jedna far.stranka,ale hologram nie a ani nebol zabaleny v tom bielom sacku,ale na stranke vyrobcu pisali ,ze od tych hologramov upustaju a vo verzii 1,2 ze je tam niaky viac ochraneny cip.Ale moc tomu nerozumiem ci voci internetu a hackerom .... kupil este niekdo takyto primac???? //okrem Rasta ????? // Viete mi povedat este niake rozdiely voci starsej verzii 1.1A ?????? Myslim ze klon to neni.Mam to od ofic.distributora.

  7. #52
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.09.2004
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Funguje někomu dual decoding?

    Ještě se mně nepodařilo v žádném image (zkoušel jsem originál a Gemini) rozchodit kartu Skylinku ani kartu UPC tak, abych mohl sledovat/nahrávat více kódovaných programů najednou. Karty umísťuji do Common interface.

    Tj. mám například zapnutou Novu ze Skylinku, ale nemohu ve stejnou dobu nahrávat ČT2 ze Skylinku. Funguje jen ČT1 a ČT2 dohromady, ale to je tím, že v takovém případě se používá jen jeden tuner, protože vysílání je ze stejného transpondéru,. U nekódovaných programů s vícenásobným sledováním/nahráváním z různých transpondérů problém nemám, oba tunery tedy fungují dobře.

    Omluvte mně za případné základní neznalosti, mám DB 8000 teprve 14 dní :-). Budu rád za jakékoliv zkušenosti nebo rady.

  8. #53
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.09.2004
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    odpovím si sám. S common interface jsem dual decoding ještě nerozchodil, ale pokud v Gemini 4.4 nainstaluji a spustím CCcam 2.0.11, kartu dám do smart čtečky, tak dual decoding funguje perfektně.

  9. #54
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Diskuse je nějaká zamlklá. Zkusím to prorazit. Nemá náhodou někdo zkušenosti s hláškou DreamUpu "No CA found by 2nd stage loader, please contact support at dream-multimedia"

    Připadně neumí někdo poradit. Od verze G2 4.3 a teď i v 4.4 se mi občas dream zasekne a při restartu se objeví přes celý displej hláška ERROR. Musím pak nechat dream cca 10 minut v klidu a pak se zas rozjede. Hláška ERROR se zobrazí i při náhodném restartu, když dream zrestertuji sám. Takže tím je eliminováno, že je způsobeno třeba zahřátím. I když člověk nikdy neví, ale chladím přidaným větrákem.

  10. #55
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.06.2009
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Hdd

    Nainstaloval jsem disk 2 T a dream ho vidí ale když chci nahrát nelze prý málo
    paměti 100 MB.Nevíte co s tím.

    Děkuji

  11. #56
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    Citace Původně odeslal martyvesely Zobrazit příspěvek
    Diskuse je nějaká zamlklá. Zkusím to prorazit. Nemá náhodou někdo zkušenosti s hláškou DreamUpu "No CA found by 2nd stage loader, please contact support at dream-multimedia"

    Připadně neumí někdo poradit. Od verze G2 4.3 a teď i v 4.4 se mi občas dream zasekne a při restartu se objeví přes celý displej hláška ERROR. Musím pak nechat dream cca 10 minut v klidu a pak se zas rozjede. Hláška ERROR se zobrazí i při náhodném restartu, když dream zrestertuji sám. Takže tím je eliminováno, že je způsobeno třeba zahřátím. I když člověk nikdy neví, ale chladím přidaným větrákem.
    zejme ti spatne cte interni security kartu, zkus ji vyndat, ocistit kontakty a dat zpet
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

  12. #57
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    Citace Původně odeslal Marsten Zobrazit příspěvek
    A jak se pozná,že jde o verzi 1.2 ?
    verze 1.2 je posledni testovaci verze, produkcni verze jiz zadne oznaceni na stitku nema, nema ani hologram a neobsahuje VIP pristupovou kartu, box u vsech verzi co jsem mel k dispozici neni baleny v igelitu jako ostatni prijimace jen je ulozen v polystyrenech ve dvojite krabici
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

  13. #58
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2009
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal sath*ck Zobrazit příspěvek
    verze 1.2 je posledni testovaci verze, produkcni verze jiz zadne oznaceni na stitku nema, nema ani hologram a neobsahuje VIP pristupovou kartu, box u vsech verzi co jsem mel k dispozici neni baleny v igelitu jako ostatni prijimace jen je ulozen v polystyrenech ve dvojite krabici
    Takže teď když nebude uvedená verze na krabici tak se už bude jednat o tzv. "final" verzi? Chápu to dobře?
    Pořád si nedovedu vysvětlit nedostatek těchto přijímačů....nikde nejsou,vesměs jen čtu několik měsíců zprávu,že zboží na cestě.To nestačí vyrábět a zásobovat a nebo je v tom něco jiného?

  14. #59
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    to bude právě ten marketing a udržení ceny na urovni jakou potřebují.

    PS: mám jeden kus navíc DM 8000 HD. kdyby měl někdo zájem na PM.

  15. #60
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.03.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    21
    Uploads
    0

    dm 8000

    Citace Původně odeslal IceKiller Zobrazit příspěvek
    to bude právě ten marketing a udržení ceny na urovni jakou potřebují.

    PS: mám jeden kus navíc DM 8000 HD. kdyby měl někdo zájem na PM.
    měl bych zájem a za kolik?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ješt? HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 09.08.2008, 03:02
  2. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ještě HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2008, 13:15
  3. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 13.04.2008, 22:52
  4. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 11.04.2008, 09:42
  5. Nainstalování newcamd do Dreambox DM 6000 PVR
    Založil satmann v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 10.12.2006, 20:06

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •