Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 109

Téma: Dreambox DM 8000 HD PVR

Hybrid View

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tak jaké jsou zkušeností? Stojí za to čekání? Příští týden bych se měl konečně též dočkat =). Má někdo už naistlovaný i DVB-T tuner? Funguje i u terestiálu bezproblémů HDTV? Já jen jestli mám rovnou ještě doobjednat i DVB-T tuner (předpokládám, že je totožný s DM7025, nebo ne?). Díky za reakce.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.04.2009
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal martyvesely Zobrazit příspěvek
    Tak jaké jsou zkušeností? Stojí za to čekání? Příští týden bych se měl konečně též dočkat =). Má někdo už naistlovaný i DVB-T tuner? Funguje i u terestiálu bezproblémů HDTV? Já jen jestli mám rovnou ještě doobjednat i DVB-T tuner (předpokládám, že je totožný s DM7025, nebo ne?). Díky za reakce.
    presel jsem z DM800 na DM8000 a jedine co me napada k tomu dodat je "nebe a dudy" (tim nechci nijak urazit majitele DM800)...
    Rozdily ve velikosti (konecne viditelny OLED Display, normalni velikost /zadna krabicka od zapalek), dva tunery, nepece tolik jak DM800, reakce.. etc...teda jsou to jen me dojmy...
    Jinak DVB-T tuner by ja osobne nekupoval...nevitim duvod kdyz vsechny stanice vysilane na DVB-T chytis na satelitu, ale kazdeho vec co si do tohoto skvostu doinstaluje...
    HD programy hraji nadherne a majitele SKYLINK karet si muzou dat zdarma 10ti denni ochutnavku Skylink - satelitnĂ* digitálnĂ* televize / Novinky[loadData]=1&itemKey=cz_46...
    Jinak preji vsem minimalne takovou spokojenost s DM 8000 jaka potkala me

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Zdravím všechny. Tak dnes se poštěstilo a konečně dorazil dlouhoočekávaný dream DM8000. Zatím jsem jej úplně nerozchodil. První co přišlo byla instalace Geminy2 verze 4.10. Musím konstatovat, že se dream občas sekne, ale předpokládám, že se to ustálí. Přeci jen DM7025 nebyla o nic lepší. Chtěl bych se jen optat na zkušenosti s se SKYLINK kartou, co používáte. Přeci jen DM7025 nemám už asi půl roku a pozapomněl jsem co a jak? Mám pocit, že jsem používal CCcam? Jak velký HDD máte vyzkoušený? Díky za odpovědi a postřehy ....

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tak jsem to nakonec rozchodil. Nevím čím to bylo, ale když jsem znovu nahrál firmware a Cccam tak se to rozeběhlo. Jinak teda nevím, zda jsem si už časem odvyknul, ale celkem často se dream seká. Po restartu naběhne někdy až na potřetí. Zasekne se při startu už s displejem, že načítá DHCP. Doufám, že to jsou jen dětské nemoci a ne něco zásadního. I když nechápu, že v diskusi někdo psal, že vše funguje bez problému???? Pokud to tak fakt je, prosím o zaslání nastavení. Pamatuju si, že už u DM7025 pomohlo proti zamrznutí použití jiného skinu??? Možná je to obdobné .....

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.04.2009
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    nevim no, ja jedu tohle: Nabilosat Enigma2 Black Hole 0.9 a zatim musim zaklepat, ze to jede v poho...jedu v tom karty od SKYLINKU a GITALu, HDD interni a nedavno jsem instaloval i vetrak a zatim bez problemu posloucha...

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.01.2009
    Bydliště
    Psáry
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tak od včerejška se to, řekl bych, ustálilo. Uvídíme ... Na Gemini2 jsem zvyklý už z DM7025. Dnes jsem pořídíl nový disk 1T a koupil taky větrák a chystám se na instalaci. Přeci jen mám DM8000 ve skříňce a ještě k tomu pod Playstationem 3, který taky topí, takže větráčky už budou zapotřebí. Díky ....

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.02.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Prosím,může mi někdo poradit, jak u DM8000 docílit, aby poslední zachovaný obraz neprosvítal přez MENU, nebo prohlížené fotky. Díky
    Naposledy upravil eos : 10.02.2010 v 18:21

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ješt? HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 09.08.2008, 02:02
  2. Dreambox DM-800 HD PVR - malý, šikovný a navíc ještě HD
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 07.08.2008, 12:15
  3. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 13.04.2008, 21:52
  4. Dreambox DM 8000 nejdříve v srpnu
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 11.04.2008, 08:42
  5. Nainstalování newcamd do Dreambox DM 6000 PVR
    Založil satmann v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 10.12.2006, 19:06

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •