Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: SIM EMU na Siemens S45 a Oskar

  1. #1
    d2-mac
    Host

    SIM EMU na Siemens S45 a Oskar

    Mam probelmy se Sim Emu (verze 3.00 i 4.00) na Siemens S45 a to hlavne s Oskarem, telefon dost casto hlasi chybu komunikace s kartou. Mate nekdo obdobne problemy?

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    U Siemens tel. je problem jenže bez zdrojáku se to nevyřeší. Zdrojáky jsou k původnímu sw od DEJANA .Ještě jaká karta to je OSKARTA nebo paušál?
    Zkoušel jsem verzi 4,00 má docela dobré funkce ale je o dost pomalejší- při přepnutí- než verze 3,00, která se mi zdá i spolehlivější.

  3. #3
    d2-mac
    Host
    Bylo to na Oskarovem pausalu. Je zajimave, ze na S45 ve stejne karte (Silver se SimEmu 4.00) mam jeste GO! a Twist a ty docela bezi. Taky jsem testoval Siemens C25 - ten bezi bez problemu jen nejde pres SimToolkit aplikacim ze SimEmu prepinat ani udelat Reset a Siemens C35 - ten je taky OK, prepinani ze SimToolkit SimEmu jde ale nenajde potom prislusnou sit (hlasi se k te co byla naposledy zvolena), prepnuti pres Reset jde perfektne rychle a sit bez problemu najde.

    Jak se vlastne delalo prepnuti u verze 3.00? Myslel jsem, ze slo jen pres vypnuti a zapnuti telefonu. Co myslis tou pomalosti prepnuti u verze 4.00?

    Na co jsem taky prisel, ze GO! v SimEmu nechce chodit (po zvednuti na druhe strane to hned padne) v Nokiich a Alcatelech, na Siemensech je to v pohode, nevis co s tim udelat?

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ja jsem soft od Dejana 1,00 pak 3,00 a 4,00 pořádně odzkoušel pouze na Nokiiích a to 6210,7110 a teď 6310. Takže to porovnávám vzhledem k tomuto telefonu. Jinak(myslím NOKII 6310) přepnutí přes SimToolkit mě dělá to samé co tobě. Počkej chvíly a při pokusu o přihlášení na BTS se tel. sám přepne. Urychlit to jde, když zavoláš po přepnutí nějaké číslo. Takto přepnout je dobré pokud přepínáš dvě čísla u jednoho poskytovatele, pak je to rychlé. GO euro mi na 6310 jde tak, že po prvním volání spadne ale pak to již funguje.Mám sw který umí i GO ale je zavřený - CP- takže nejde přečíst. Mám možnost pouze poslat kartu naprogramovat za cca 100 kč. Ale umí pouze GO navíc, takže je to asi zbytečné.

  5. #5
    MP
    Host
    Mužeš mi poslat kontakt na naprogramovanou Silverku s programem fungujicím 100% na Go?
    Objednal bych Silver kartu+sw(i CodeProtected)

    Dík

    MP

  6. #6
    Marekkkk
    Host

    Scan KI na novych OSKAR

    Mam taky problem neviem precitat Ki na SimScanu 1.33 cislo z novych Oskarovych kariet najde mi stale same nuly. Neviete niekto poradit? Napiste prosim na elemarek@stonline.sk

  7. #7
    Bibos
    Host

    S45 Sim Emu 4.10

    Mám S45, Sim_Emu 4.10
    Chodí na něm bez problému OSKAR, EUROTEL, GO (VPN, GPRS) NO PROBLEM!!!

    Chci se zeptat, jestli jste někdo používal Sim_scan 1.33 a dexdebugr!? Nějak mi ten Dex nechce chodit! Četl jsem info a tam autor uvádí, že je to beta a po 10min. se blokne. Jinou verzi jsem nikde nenašel. Máte někdo něco ????

    PS: Příští týden budu testovat Sim_Emu 5.00 a pak napíši jak mi to chodí na S45

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •