Stránka 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 78

Téma: SilverCard a GSM

  1. #1
    Jirka
    Host

    Thumbs up SilverCard a GSM

    Karta na kterou lze dát až 8 čísel od různých poskytovatelů. Dále se na ni vejde 208 tel čísel a 42 SMS. Pro přehazovače SIM karet docela dobré. Potřebné náčiní Ludipipo+Phoenix+Silvercard- lze to nacpat i do GoldCard ale pro postatné omezení a malý rozdíl v ceně karty to nemá význam.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2002
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Talking

    Preco nenapises jak na to! Aky soft, popr.postup?

  3. #3
    JirkaS
    Host
    SW je z internetu, volně šiřitelný, postup je úplně stejný jako když se programuje silver pro sat. Princip je asi tento:
    1. Z originální karty pomocí Phoenixu a SW stáhnu konstanty IMSI a Ki- jedinečné pro každou kartu.
    2. Do silver nahraju SW pro PIC a EE pomocí Ludi a Phoenixu
    3. Přes Phoenix nahraju Ki a IMSI do silver.
    4. Přepínání mezi čísly se provádí vypnutím a zapnutím telefonu a zadáním PINU.
    5. Toto jde samozřejmě jen když mám svoji orig. kartu a řádně platím hovorné.

    Význam je v tom, že nemusím mezi sebou prohazovat až 8 SIM karet a pouze vypnutím a zapnutím telefonu a PINem si ji změním.

    Dám sem SW di PIC aEE, SW na Ki IMSI a boot disketu.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2002
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Ahoj Jirka

    Posielam Ti moj mail: usd@inmail.sk
    Velmi ma to zaujima, napis mi prosim svoj mail popr. posli soft.
    Diky

  5. #5
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55

    Thumbs up Tak zde jsou soubory pro zprovoznění karty.

    Program Simscan pro oskenování karty stáhněte zde

    http://dsp.hyperlink.cz/sim/simscan.zip


    soubory pro Silver kartu jsou přiloženy v této zpávě.
    Přiložené soubory Přiložené soubory

  6. #6
    JirkaS
    Host
    Včera ověřeno i tato verze je funkční .
    Omezení:
    1. nejde volat z GSM GO, SMS a příjem hovorů jde.

    Konktrétnější postup:
    1. Naprogramuji silver pic i ee uvedeným SW. (použij např DS9 jako loader pro ee, přes PICBIN.)

    2.Soubor IMSI_KI.DAT, který mi vznikne při grabování Ki a IMSI konstant, SW (SIMSCAN) přes Phoenix nahraji do naprogramované silver. V tomto bodě se ptá SIMSCAN na pin pod kterým toto číslo na kartě bude. např 1111 pozice č.1 2222 poz.2

    3. Vlož kartu do telefonu a po zapnutí zadej pin toho čísla které chceš v danou chvíly provozovat.

    4 Verze 3,0 umí PIN a PUK obdoba originálu.

    Ještě upozornění tento SW slouží pouze k tomu, že si své legálně placené čísla od různých poskytovatelů mám v jedné kartě!!! takže žádné nelegální telefonování.

  7. #7
    Pavel
    Host

    Silver karta

    Muze mi nekdo objasnit, jak tu velkou Silver kartu strcim misto te malicke SIM karty do telefonu?

  8. #8
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    Stačí vystrihnout čip ze silver karty podle originálu GSM a je to.

  9. #9
    Unregistered
    Host
    A jak je to s bankovními službami? Funguje tam GSM banking?

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2002
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Nemohol

    by niekto napisat konkretnejsi postup ako skopirovat z karty data a ako ich dostat do Silver karty. Neviem ako pouzit HdCopy.exe

  11. #11
    JirkaS
    Host
    Pár odpovědí:
    1. GSM banking, tzn služba přímo z karty do silver nejde. Klasický bank SMS jde.
    2.Ten SW HDCOPY a *.img slouží k vytvoření boot diskety, ze které se na HD nainstaluje SIMSCAN. SW potřebný k tomu aby z orig. karty šly stáhnout dvě konstanty IMSI a KI.
    3. Na modrém satbordu někdo psal,že zničil silverkartu. Je to blbost, Sám program nic nezničí a zatím jsem se nesetkat s tím, že by se mě silver přestala fungovat.

    Další dotazy?

    Je to skutečně funkční a kdo má trochu zkušeností s programováním karet do sat. nemůže mít problém. Já jsem se k tomu dostal také tímto způsobem.

  12. #12
    Pavel
    Host
    Da se ocekavat, ze se nekomu v dohledne dobe podari rozchodit take volani z GO "Silver" karty? Je to otazka vyvoje SW nebo je tam nejaka neprekonatelna prekazka ze strany Eurotelu, takze bych mel na volani z GO "Silver" karty pomoci teto "technologie" zapomenout? Je to 100% overene, ze to prozatim nefunguje?

  13. #13
    Jirkax
    Host
    Měli jsme trochu problém s forem, ale dobrý správce umí.
    Tak GO používá zvláštní druh SMS, který asi nikde jinde nepoužívají, proto těžko lze očekávat ve spain nebo jug. sw tuto obslužnou rutinu. Vím, že existuje silver ve které jde i GO ale je NONPUBLIC, ale lze ji koupit už naprogramovanou. Ale pokud má původní sw v.3,0 v NOKII a to 7110,6210, 6310, tak z těchto telefonů to jde. Stačí 1x zavolat na lib. číslo kde to někdo zvedne a druhé a další volání už jde normálně. Je to ověřené 100%, mě to funguje(nejenom mě) cca 1/2roku.

  14. #14
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2002
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zistil som IMSI a KI. Ako ich mam dostat do Silver? K comu su dobre *.xvb subory? Dik za odpoved.

  15. #15
    JirkaS
    Host
    Přes SIM_scan volba F6. Xvb sbr jsou do winexpoleru na grabování dat - čísla, sms z orig. karty a load do silver.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •