Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Chyby pri programovani Green2 ? Jaky je pin2 ?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.08.2003
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Chyby pri programovani Green2 ? Jaky je pin2 ?

    Cus lidi,

    mam tu jednu green2, ale nedari se mi ji naprogramovat bez chyby.... porad vyhazuje chyby pri skonceni programovani a pokazde u jine hodnoty .......


    Zkousel jsem ji a vypada ze to chodi, jen nechapu proc to hazi chyby. Mam JDM2 ........ bez externiho napajeni ......


    Dale jsem se chtel zeptat jaky jen pi2 implicitne, protoze jsem tam zadal 1234 a nic ....... az jsem kartu zablokoval a nevim kde to odblokovat pukem .....

    Dik za reakce
    dave

  2. #2
    xxx
    Host

    Re: Chyby pri programovani Green2 ? Jaky je pin2 ?

    Originally posted by bluewave
    Cus lidi,

    mam tu jednu green2, ale nedari se mi ji naprogramovat bez chyby....Mam JDM2 ........ bez externiho napajeni ......
    Porid externi napajeni - musi byt tvrdsi zdroj.

    Dale jsem se chtel zeptat jaky jen pi2 implicitne, protoze jsem tam zadal 1234 a nic ....... az jsem kartu zablokoval a nevim kde to odblokovat pukem .....
    Zalezi na verzi SimEmu!
    Verze 5.0 ma napr. default PIN1 pro prvni cislo 1111, PUK 11111111; PIN2 1234, PUK2 12345678. Verze 6.01 ma default PIN1 pro prvni cislo 0000, PUK 00000000; PIN2 1234, PUK2 12345678. Starsi verze (v.4.01, v.4.10) zrejme PIN2 a PUK2 neumoznovaly zadavat.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.08.2003
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    nemas nekde zapojeni kde pichnout tech 9 voltu ?

    dik
    dave

  4. #4
    xxx
    Host
    Originally posted by bluewave
    nemas nekde zapojeni kde pichnout tech 9 voltu ?
    No, zalezi na zapojeni JDM2. Tech 9V se stabilizuje na 5V (7805)a toto se posila na Vcc karty. Zkus tam najit nejaky vetsi elektrolyt, prip. zenerku a tech 5Vstab. pripojit na tento bod. Nebo na inetu najdi neco o JDM2 a porovnavej. Pozor - vse na tve riziko .

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •