Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Sim_scan nechodí. Please, help!

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.01.2003
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Thumbs down Sim_scan nechodí. Please, help!

    Při prvním spuštění Sim_scan se má automaticky vygenerovat par2.bin. Ještě se mi to nestalo. Zkoušel jsem to na různých mašinách - Pentium III, Pentium II, P II Xeon, P-166. Zkoušel jsem Win98 a Win95, na XP se nechytám. Myslel jsem, jestli nemám vadný program. Ztáhl jsem ho z několika webů, chová se pořád stejně. Na Athlonu se mi vůbec nespustí. Nevíte někdo, co s tím může být?
    Zkoušel jsem i Cardinal, ten mi zlikvidoval T-mobile kartu.
    Koupil jsem s Silver kartu a teď se na ní můžu jen dívat.
    Může mi něko pomoci?


    Please, help!!!

  2. #2
    xxx
    Host

    Re: Sim_scan nechodí. Please, help!

    Originally posted by Nandu
    Při prvním spuątění Sim_scan se má automaticky vygenerovat par2.bin. Jeątě se mi to nestalo. Zkouąel jsem to na různých maąinách - Pentium III, Pentium II, P II Xeon, P-166. Zkouąel jsem Win98 a Win95, na XP se nechytám. Myslel jsem, jestli nemám vadný program. Ztáhl jsem ho z několika webů, chová se pořád stejně. Na Athlonu se mi vůbec nespustí. Nevíte někdo, co s tím můľe být?
    Zkouąel jsem i Cardinal, ten mi zlikvidoval T-mobile kartu.
    Koupil jsem s Silver kartu a teď se na ní můľu jen dívat.
    Můľe mi něko pomoci?


    Please, help!!!
    Par2.bin vetsinou nemusis generovat, staci jej odnekud stahnout. Dalsi pokusy bych zacinal spis s tim P-166 a W98. Problem by mohl byt v progratoru. Pouzit ext. napajeni!

  3. #3
    Jasper
    Host

    Exclamation par2.bin

    najjednoduchsie je si ho stiahnut ako cakat cca 1 hodinu navise. sim scan pustaj pod dosom - nie vo windovse. sim scan v.133 negeneruje par2.bin !!! ked ho chces vygenerovat pouzi starsiu verziu sim scanu. pre citanie ki pouzivaj sim scan 1.33 a volbu F5 potom F3. nie je to 100%, mne uz aj tato volba pokayila ORANGE kartu - ale zaleyia ako ju casto pouzivas. ja som ju mal 2 rokz a kazdy den mam tag 15-20 hovorov. takze chyba nebola v programe.(ak by sa to nahodou stalo aj tebe)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •